Wpis z mikrobloga

@TajemniczyStefanSenior: To jest po prostu głupie. I jak dla mnie nie ma w tym nic z bycia dżentelmenem . Raczej pantoflarzem. Jak kobieta ma za ciężką torebkę to może czas ją zmienić albo przejrzeć jej zawartość. W życiu nie zgodziłabym się, żeby mój facet nosił moją torebkę a mój facet jest na tyle rozsądny, że nigdy by tego nie zaproponował.
  • Odpowiedz
@worldmaster: nie chodzi mi np o taka sytuacje że idziemy miastem i on mi niesie torebke tylko np wtedy gdy musze coś zrobić i nie moge jej trzymać albo bolą mnie od niej plecy (problemy z kregoslupem) zreszta, rzadko kiedy zdarza sie taka sytuacja.
  • Odpowiedz
nie chodzi mi np o taka sytuacje że idziemy miastem i on mi niesie torebke tylko np wtedy gdy musze coś zrobić i nie moge jej trzymać albo bolą mnie od niej plecy (problemy z kregoslupem)


@Routi: Nie ma wymówek. Kładziesz na murek, na chodnik, na samochód. Albo bierzesz małą torebkę jak Cię plecy bolo. Facet NIE PRZEJMUJE torebek i już :]
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: On zapytał wyraźnie tylko o noszenie, a nie o potrzymanie. Pewnie, że potrzymać można, ale Twoje rozumowanie w tym przypadku jest nielogiczne bo nosić cały czas torebkę za kobietę to nie to samo co potrzymać przez chwilę - tu nie ma miejsca na "to zalezy".
  • Odpowiedz