Wpis z mikrobloga

@hojrak: pewnie MacBook będzie gdzieś dalej postawiony, tak jak ja mam w pracy :) laptop jest na podstawce, do tego monitor i klawiatura oraz myszka podłączona
  • Odpowiedz
@fanaberia2309: jak już kupisz to daj znać jak się sprawuje, bo ja w przyszłym miesiącu również muszę zakupić jakaś klawiaturę i nie ukrywam, że tak applowska mi się bardzo podoba :)
  • Odpowiedz
@hojrak: ten magic mouse to jest chyba dla dzieci... w sensie, że przymierzałem się do niego, sprawdziłem jak na żywo wygląda, ale okazał się okropnie mały i niewygodny :/ a może po prostu ja nie wiem jak się z niego korzysta? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bandyta: tez tak myslalem dopóki nie zacząłem go używać. Jest naprawde mega mega wygodny i komfortowy w uzytkowaniu mimo swoich małych rozmiarów

edit
tak szczerze to nie wyobrażam sobie używania macbooka albo imaca na innej myszce niz MM. Próbowałem ze zwykla przy MBA ale jakos mi wogole nie szlo to juz lepiej milion razy na touchpadzie:)
  • Odpowiedz
@bandyta: Nie ma za bardzo co rokminiać tylko brać. Skok klawiszy jak w makbuku, na akumulatorach trzyma mi z 8-9 tygodni na ładowaniu (ale nie wiem jak z bardziej srogim użytkowaniem, bo obecnie pełni role klawiatury do maka podpiętego pod TV). Jest zajebiście lekka i ładna.
  • Odpowiedz
@hojrak: ale jak ją poprawnie trzymać?! 8h w pracy przy komputerze i aktualnie mam zwykła, duża myszkę która wydawała mi sie wygodna. Mam duże dłonie (191 cm wzrostu wiec odpowiednio duże koczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@bandyta: hmm no ja tam nie wiem jak ja bedziesz rzymal:P sama reka sie przyzwyczai po paru minutach jak bedziesz wykonywal gesty palcami na niej itp. Nie znam osoby (wysokiej czy niskiej) której ta myszka nie lezy :)
  • Odpowiedz