Wpis z mikrobloga

@dGustator: no to spróbuję poskładać w całość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-obszycia marynarki na krawędziach i poniżej brustaszy wyglądają bardzo "dżinsowo" - rzecz, która najpaskudniej wygląda w tej stylizacji imho
-kołnierz marynarki marszczy się dziwnie przy lewym ramieniu
-krawat ma paskudną falę wertykalną
-koraliki
-butonierka ma słabe wykończenie
-jak na dwurzędową za bardzo się marszczy w okolicy brzucha
-guziki marynarki też by były do wymiany
@atc_damian: to marynarka z bawełny "denim look" - tak ma wygądać :) To marynarka 100% uncostructed (brak nawet konstrukcji ramion), nie ma również podszewki - stąd wszelkie fale i zmarszczki, tego nie da się uniknąć.Klapy to po prostu 2 warstwy bawełny, bez płótna. Krawat faktycznie się kiepsko ułożył - niestety większość zdjęć wyszła rozmazana więc wybrałem jedno z lepszych ujęć, ale jak widać nie doskonałe bo nawet mankiet marynarki się podwinął.
W takim razie denim look bym nigdy w życiu nie kupił. Uwielbiam casualowe marynarki, ale to niezbyt mi się podoba. Nie, chodzi mi o butonierkę, wygląda jak dziurka w dżinsowych spodniach, ale jak rozumiem, to też jest zamierzony efekt. W guzikach głównie chodzi mi o te białe półkola.
@atc_damian: butonierka jest obszyta standardowo (maszynowo, choć dokładnie), jak we wszystkich marynarkach Suitsupply, na zdjęciu pewnie pojawił się jakiś dziwny dzień. Co do samego denim look to kupiłem ten garnitur z czystej ciekawości - wygląda on zupełnie inaczej niż na zdjęciach katalogowych :) a przede wszystkim ma nieco inny kolor (bardziej indygo) http://statics.suitsupply.com/images/products/Suits/zoom/Suits_Blue_Plain_Boston_P3504_Suitsupply_Online_Store_1.jpg