Wpis z mikrobloga

Tylko ja nie chce w to grać :D Z całym szacunkiem kupiłem to pod wpływem złego impulsu, pograłem 2h i ta gra jest strasznie nudna i przypomina jakiegoś "clickera". Zero jakiegokolwiek wyzwania albo myślenia. Jak przypominam sobie Diablo 2 w które grałem po necie kilkanaście lat temu to ta część wydaję się biedna :) Chce się tego pozbyć. Jest dużo ciekawych gier (piękny rok!) które muszę ograć a konto na battlenecie mi
@VVelur: Gra mnie nie przekonuje. Może wtedy byłem młody i głupi ;) Chociaż w takie Diablo 1 mógłbym nawet zagrać teraz ale tam był klimat. Tutaj tego brakuje. Jednak wole RPGegi z fabułą i ciekawymi dialogami (np. genialne Fallout New Vegas).
@michael323: i misje w Poe...w których nie wiadomo gdzie iść i o co dokładnie chodzi...trzy sryliony dostępnych umiejętności...pogram do 30lvla i wróciłem do diablo
Tak swoją drogą to mnie rozwala cykl wydawniczy Blizzardu. Starcraft wyszedł chyba w 2010(?) roku a dotąd nie wydali ostatniego dodatku czyli chyba 2(?). Już w dniu premiery ich gry są przestarzałe technicznie. Każda inna firma byłaby za to ganiana ale nie Blizzard :) Teraz się narażę, ale szczerze to mam ich za gorszych od EA (ale nie od UbiSoftu ;) ). Tak wiem przesadziłem ;)
@michael323: ogólnie to jak ktoś inny chce pograć to możesz mu sprzedać na spokojnie, ja to i tak chciałem zachomikować na kiedyś, albo na nigdy:p jak mireczek ma mieć zabawę to niech bierze :) a jak nie to ja łykam, ale po robocie :D