Wpis z mikrobloga

@animuss: kumpel ma i troche narzeka na "delikatny" ekran. Dosyc latwo robia sie na nim mikroryski. Normalnie niewidoczne raczej, ale mozna dostrzec jak sie przyjrzy. Ja wolalem wziac sobie n5 bo nie przepadam za trzymaniem pletwy w reku ;) dla mnie 5' to max no i nie ma tego problemu z ryskami narazie.
  • Odpowiedz
@Pustulka: To raczej były problemy pierwszych partii bo ja w swoim nie miałem żadnego problemu a kupiłem go chyba dopiero w 2 miesiące po premierze.
@animuss: Jakiș słaby nie jest ale jest spory wiec i łatwiej będzie go zbić a jak już to zrobisz to koszta, koszta i jeszcze raz koszta. N6 jeśli chodzi o części zamiennych to jeden z droższych telefonów. A pod względem kosztów części ekranu
  • Odpowiedz
@seam: ja właśnie chcę płetwę, odpowiada mi taki rozmiar telefonu. Nexusa5 to w ogóle można kupić nowego? W sklepie google nie ma.
@vegaushp: cóż, to ryzyko. Nie będę rezygnował z dobrego telefonu tylko ze względu na ewentualność zbicia ekranu. Nawet jeśli nie toleruję bumperów, pokrowców itp. Nexus4 już prawie 3 lata przeżył, to może i n6 da radę
  • Odpowiedz
@animuss: Jest ryzyko jest zabawa, sam myślałem o powrocie do czegoś dużego i teraz wracam do motoroli ale motox style. Tylko jeszcze czekam aż będzie dostępna w Polsce. Szkoda ze Google zrezygnowało z motoroli na ze z hujaweja i ich tandety bo bym z miłą chęcią kupił nexusa 6x gdyby znowu go robiła motorola.
  • Odpowiedz
@vegaushp: no ale przecież N6 jest robiony przez Motorolę właśnie.
Ale to dla mnie jedyna akceptowalna forma Motoroli. Mam jeszcze Moto Milestone - i sorry ale czekanie latami na jakąkolwiek aktualizację systemu to nie dla mnie zabawa. Dlatego (między innymi) chcę nexusa.
  • Odpowiedz
@animuss: Mi chodziło o nowego nexusa 6x na którego miałem ochotę bo robi go hujawej a nie motorola czego bardzo żałuję bo ich Nexus był bardzo fajny. A chujawej pewnie wrzuci do swojego telefonu ten gowniany kirin i będzie g---o a nie telefon.
  • Odpowiedz
@animuss: Ja obecnie jestem juz zdecydowany na motox style bo przemawia do mnie aparat który ustępuje tylko temu z samsunga s6. Nie myślę nawet o hujaweju bo jak patrzę na ich tandete to mnie odrzuca.
  • Odpowiedz
@vegaushp: niestety zraziłem się do motoroli z powodu milestone. Jak często wychodzą aktualizacje systemu? No i niestety nie ma bezprzewodowego ładowania, co jest dla mnie ważne - a aparat nie musi być jakiś super
  • Odpowiedz
@animuss: Milestone to już trochę antyk wiec nie ma co się dziwić. Jest chyba jeszcze z okresu gdy motorole dotknęła bieda. Obecnie u motoroli jest całkiem nieźle a wsparcie ma świetne i nawet telefony pokroju moto g i e dostały aktualizację do lolipopa gdzie producenci innych telefonów o podobnych parametrach lub wieku nawet nie myśleli żeby coś działać w kierunku aktualizacji.
Mi właśnie nie zależy na lądowaniu bezprzewodowym, jakoś mnie
  • Odpowiedz
@vegaushp: widzisz każemu co innego potrzebne. Mi jakość zdjęć w n4 wystarcza to i w n6 wystarczy. Ładowanie bezprzewodowe jest zbyt wygodne by z niego rezygnować - jak się już raz przyzwyczaisz do wygody to koniec ;) No i ładowanie bezprzewodowe nie wyklucza przecież ładowania przez kabel.
@pulkownik: nie no, jestem wrogiem etui, telefon tylko goły
  • Odpowiedz
@animuss: Niby nie wyklucza ale miałem parę telefonów z tym bajerów i chyba użyłem go raz w moim życiu przy okazji zabawy z bodajże Lenovo Vibe x2. Za bardzo kocham moje telefony by je odkładać i nie ruszać z miejsca na czas ładowania.
  • Odpowiedz