Wpis z mikrobloga

@alyaoo: 1,5h spędziła koleżanka na stronie próbując kupić bilety, ale z tego co widzę nie są jeszcze wyprzedane.
W ogóle raziła i nie pasowała mi forma "wysprzedane" w moim poprzednim komentarzu, okazuje się, że według Miodka jestem nieprzeciętnym użytkownikiem polszczyzny xD
Swiatek7 - @alyaoo: 1,5h spędziła koleżanka na stronie próbując kupić bilety, ale z t...
@Adams_GA: sam zacząłeś ośmieszanie od tekstu, że Taco to nie rap :D
tak myślałem, że nie będziesz miał żadnych argumentów.
No trudno, miłego dnia Gimbusie i dużo headshotów w #csgo xD
@Swiatek7: Lol jak nie gram w CS:GO więc się nie ośmieszaj xD. Taco to nie jest rap, to jest poezja rapowana czy bóg wie co, ciężko to nawet zakwalifikować, czy Ci się to podoba czy nie. Dlatego też ma tylu fanów, BO TO NIE JEST RAP. Sam napisałeś że nienawidzisz rapu. A za nazywanie mnie gimbusem tylko dlatego że mam inne zdanie, to pokazuje Twój poziom. Rap masz tutaj.
Adams_GA - @Swiatek7: Lol jak nie gram w CS:GO więc się nie ośmieszaj xD. Taco to nie...
@Adams_GA: wybacz, że pisanie "xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD weź się nie ośmieszaj" kojarzy mi się z gimbusiarstwem.
Poza tym "poezja rapowana" RAPowana, to chyba się zalicza jako forma rapu, skoro się rapuje... Poza tym według definicji słownikowej:
"Rap lub rapowanie (melorecytacja) – rodzaj ekspresji wokalnej polegający na rytmicznym i ekspresyjnym wypowiadaniu słów i ich rymowaniu do zapętlonego podkładu instrumentalnego"
działalność Taco jak najbardziej się zalicza jako rap, czy Ci się to podoba, czy nie
Pobierz Swiatek7 - @Adams_GA: wybacz, że pisanie "xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD weź się nie ośmieszaj"...
źródło: comment_GOzdyz9DrDqJefEk3h6DX43ShlhzHfsT.jpg
@Swiatek7: Bo to ty rzuciłeś gimbusiarskim komentarzem, że dlatego że nie rapuje o #!$%@? policji to nie jest rap. Właśnie widzisz ja słucham rapu na co dzień, a nie piszę że go nienawidzę, potem rzucę formułką z wikipedii i się wypowiadam. Przesłuchaj sobie taco a potem jakiś normalny rap. on nie rapuje, on recytuje tylko z tym że robi to pod muzykę, jeśli nie widzisz różnicy to wyjmij #!$%@? z uszu