Wpis z mikrobloga

#ejej #rozowepaski #antykoncepcja

Jak to jest z tymi tabletkami antykoncepcyjnymi, kiedy one zaczynają działać i można gwałcić bez zabezpieczenia?

Na internecie piszą tyle różnych rzeczy, że wolę zapytać pewne niezależne grono samic piwniczanych by otrzymać rzetelną i prawidłową odpowiedź na to pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
  • Odpowiedz
@alma_: Nie kłam.
@XAIMEII: tab. anty dają ponad 99% skuteczności, ale jednak jest pewne ryzyko... Przemyśl to dobrze.
I żeby nie było, znam przypadek osobiście, w którym panna się zabezpieczała tabletkami, a jednak pojawił się gówniak.
  • Odpowiedz
  • 1
@XAIMEII: Moja ginekolog powiedziała, że przez pierwsze opakowanie organizm się przyzwyczaja i różnie może być, zalecala dodatkowe zabezpieczenie przez pierwszy miesiąc. Sama sobie nie wymyśliłam. ;>
  • Odpowiedz
@faynie: no offence, ale nie ma takich badań, które udowodniłyby taką możliwość przy 100% prawidłowym zażywaniu. To zawsze wina kobiety!!!111oneoneone. A jeśli są to po proszę.
  • Odpowiedz
@XAIMEII: Jezeli tabletka zostanie wzieta podczas pierwszego dnia okresu, to antykoncepcja dziala natychmiast. W kazdym innym dniu krwawienia - po uplywie tygodnia. W moim przypadku kochalismy sie po 13 tabletce i wszystko bylo w porzadku. Radze Ci jednak poczekac do drugiego blistra, by oszczedzic sobie nerwow. Podczas 3 pierwszych miesiecy stosowania krwawienie z odstawienia przychodzi nieregularnie - w ciagu 3 do 7 dni po ostatniej tabletce z blistra, ale moze zdarzyc
  • Odpowiedz
@faynie: Oczywiscie, jestem kolejnym klonem Kaszpirowskiego. Powiedzmy, ze jestem od bardzo, bardzo dlugiego czasu posrednim uzytkownikiem dobrodziejstw, jakie daja tabletki antykoncepcyjne i bylo juz wiele sytuacji, gdzie bezproblemowo spelnily swoje zadanie. Owszem, wskaznik Pearla mowi, ze antykoncepcja hormonalna przy idealnym stosowaniu ma skutecznosc 99,7 - 99,9% (czyli 1 ciaza w ciagu roku na 1000 kobiet), ale jest to raczej podyktowane zwyklym pechem i tym, ze tabletki byly wadliwe (jak chocby Cilest
  • Odpowiedz
@faynie: Zaden serious business, drogi cumplu - mirko smieszy, mirko bawi, ale i uczy - lepiej zeby chlopak przeczytal cos, co rozjasni mu temat w glowie i pomoze pozbyc sie rozterek, niz zeby potem sral w gacie, bo ktos mu tu zle doradzil, albo cos. Uwazam, ze tematy typu seks, antykoncepcja, leki i zwiazki/relacje sa zbyt powazne, by w nich smieszkowac, albo udzielac gownoporad. Dobranoc.
  • Odpowiedz