Wpis z mikrobloga

25 PAŹDZIERNIKA GŁOSUJE ZA SPOŁECZNĄ GOSPODARKĄ RYNKOWĄ, GDZIE CIĘŻKO PRACUJĄC MOŻNA SIĘ BOGACIĆ KORZYSTAJĄC Z DOBRODZIEJSTW WOLNEGO RYNKU, ALE GDY POŁAMIESZ SOBIE NOGĘ TO WYLECZY CIĘ PAŃSTWOWY SZPITAL I DOSTANIESZ KASĘ Z URLOPU CHOROBOWEGO ZAMIAST GINĄĆ NA ULICY BO KORWINIZM-DARWINIZM MOCNO.

(nie ma takiej partii hehe wiem)

#wybory #kampania
  • 20
  • Odpowiedz
@BongoBong: fajne niektóre pomysły typu fundusze celowe na finansowanie biur poselskich, ekspertyz partii politycznych zamiast na spoty i billboardy, ale z drugiej strony strasznie nierealne postulaty typu 35-godzinny dzień pracy, państwowy program budowy mieszkań (3mln jak pis?), likwidacja składki zdrowotnej w zamian za finansowanie jej z budżetu (składka zdrowotna to dobry mechanizm), refundacja antykoncepcji (wat? prezerwatywy taniej? Prezent dla wielkiego korpo durexa?) + masa postulatów "życzeniowych": dom opieki w każdej
  • Odpowiedz
@ex-02: Jeżeli nie ma w Tobie woli do bogacenia się, no to nie rozumiem dlaczego miałyby należeć Ci się duże pieniądze.

@PatologiiZew: Cieszę się, że Ci się powodzi. I jakiś poziom podatków jest w stanie powstrzymać Cię przed chęcią posiadania więcej?

@madry_i_mieciutki: Dla uściślenia powiem, że to tylko deklaracja programowa, a nie ostateczny program. Ten jest cały czas tworzony.
  • Odpowiedz
@BongoBong: skąd ty czerpiesz swoje teorie to ja nie wiem. Jak będę zarabiał 499tys rocznie i dostanę podwyżkę do 501 tys rocznie, to zacznę zarabiać mniej, albo przestanę płacić podatki w Polsce :)
  • Odpowiedz