Wpis z mikrobloga

@Moted: 130cbln juz dzis wygralem, + 10 dolarow nadal na koncie mam zeby grac w ruletke dalej

zebym tylko sie nie uzaleznil od hazardu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bazinga50: ostrzegam ze wyciaganie kasy z tej strony jest strasznie denerwujace, strzelam ze robia to specjalnie zeby gimbaza za duzo skinow nie wyciagala i zeby ich zniechecic ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale da rade bo wlasnie wyplacilem moje

dzisiaj rano ktos na mirko napisal o tej stronie, wbilem sprobowac, wystawilem jakiegos famasa za 3 dolce z groszami i doszedlem
@Bazinga50: ja mam chyba debilne szczescie z tymi wszystkimi ruletkami

pare miesiecy temu wbilem na ezskins, postawilem 5 dolcow a wygralem 200 na 1 becie

tylko ze nie jestem glupi i po wygranej wiecej nie stawialem tylko zachowalem skiny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bazinga50: uwaga ostrzegam, spisywalem sobie ile razy wychodzily mi 0 w ruletce, i bylo bardzo oczywiste ze im dluzej gralem tym wiecej 0 wypadalo.

takze polecam wbic, sprobowac cos wygrac a potem olac bo to jest bardzo oczywiste ze ta strona na poczatek daje jakies male wygrane po kilka dolarow zeby kogos wciagnac, a potem zupelnie nic nie daje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

szkoda ze wyplacilem forse
@Rafax011: klikasz market i tam masz liste botow ktore mozesz wybrac

klikasz na bota i otwiera ci sie trade offer

wybierasz sobie co chcesz od niego i wysylasz oferte

po paru minutach pojawi ci sie opcja do zaakceptowania na strone (ze chcesz wymienic $ na dany skin)

akceptujesz na stronie i bot akceptuje twoja oferte

generalnie to dosyc swobodnie podchodza do cen itemkow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kuhwa: Mógłbyś opisać po kolei jak wypłacać hajsy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wybieram sobie skina i klikam "Withdraw" to wyświetla się jakiś komunikat o update'ach oraz linkiem do jutubuf, z którego nic nie kumam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)