Wpis z mikrobloga

no moj pierwszy zakup z chin przyszedl dzisiaj, sa to przepiekne repliki gaci kalvina klejna( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
jestem zadowolony z zakupu bo material jest bardzo fajny, takze polecam gacie z chin( ͡ ͜ʖ ͡)
#aliexpress
  • 18
@Miecz12: brawo. Kupować podróby gaci ryzykując otrzymaniem kary w wysokości kilku tysięcy cebulionów dla znaczka na gaciach. Teraz zacznij chodzić w samych gaciach, bo szkoda zmarnować.( ͡º ͜ʖ͡º)
@MaciejPN: to nie bol dupy o same #!$%@?, tylko o to, że trzeba byc debilem, zeby sprowadzac podrobe gaci i ryzykowac tym, ze dopieprza taka kare, ze wszystkie oszczednosci pojda na zaplacenie za znaczek na gaciach, szczegolnie, ze CK ma dystrybucje w Polsce( ͡° ʖ̯ ͡°) Srednio mnie interesuje kto w jakich gaciach chodzi i czy w ogole chodzi w gaciach
@Miecz12: a raz moj ziomek splagiatowal prace na uczelni i musial pisac ja drugi raz, wiesz co jest najlepsze? innym razem jedna laska plagiatowala prace i skonczyla ze sprawa w sadzie, więc zacytuję Twoje "BEZ PRZESADY"
@Norskee: to sobie poszukaj w internetach, jezeli nie kupujesz w hurtowych ilosciach i nie jestes recydywista to co najwyzej zaplacisz rownowartosc oryginalnego towaru, trzymaj sie( ͡° ͜ʖ ͡°)-