Wpis z mikrobloga

Chciałbym napisać coś pozytywnego o tak zwanych uchodźcach - czyli bojownikach islamskich

W pewnym sensie jestem zadowolony z tego że nadchodzą im więcej to nawet lepiej. Dlatego, że mamy niepowtarzalną szansę na zmiany na przewartościowanie naszego myślenia o świecie. Przez ostatnie lata dominowało egoistyczne podejście do życia, każdy sobie rzepkę skrobie. Do tego należy dodać szkodliwe społecznie zmiany zapoczątkowane przez filozofie feminizmu i hedonizmu życiowego.
Kiedy więc zbliża się realne zagrożenie mamy szansę zwrócić naszą uwagę na społeczność w koło nas, ponieważ to od nas będzie zależało to w jakim świecie będziemy żyli. Zmiana partnerów życiowych jak rękawiczki, pogoń za pieniądzem i brak poszanowania zasad moralnych w życiu codziennym doprowadziło do tego że społeczności zachodu stały się słabe w starciu z zideologizowaną masą. Tak więc albo zmieniły świat wracając do wartości między ludzkich albo będzie po naszych społecznościach. Islamiści mają rację co do tego że żyjemy samotnie, rodziców zostawiamy samych na starość a nasi faceci nie są męscy a kobiety nami pomiatają. Wniosek czas na zmiany i może dobrze się stało że islamiści przyszli do nas bo mamy szanse wrócić do zasad i norma. Mamy szanse odbudować nasze społeczności i nasze kraje w taki sposób aby nie tylko się obronić ale móc w przyszłości być poważnymi graczami w świecie.
  • 3
@szczebrzeszyn09: czyli cieszysz się, że przychodzą ludzie stanowiący rzekomo zagrożenie dla wolności Europejczyków, ponieważ dzięki temu masz nadzieję narzucenia innym swoich zasad moralnych? Tak to zrozumiałem, może nie mam racji.
Tak czy inaczej, nie rozumiem tego niezdrowego zainteresowania tym, jak często inni ludzie zmieniają partnerów seksualnych lub tym, że inni mężczyźni nie są męscy (cokolwiek to znaczy).
Europa nie jest w stanie nie tylko bronić swoich granic ale nie nie jest w stanie atakować. Dlaczego ponieważ jest słaba. Aby się bronić albo atakować (atak jest niezbędny do tego aby móc się rozwijać) ponieważ jej społeczeństwo jest słabe. To nie chodzi o technologiczną przewagę ale o spójność ideologiczną. My nie mamy nic kompletnie do zaoferowanie sobie a co dopiero innym, oprócz nażarcia się do syta. Ideologicznie Europa się skończyła. Popatrzcie