Wpis z mikrobloga

@tajemniczygosc: Nie mam gejów wśród znajomych i nie chcę mieć. Stwierdzasz że geje są inni w rzeczywistości niż w mediach, ale skądś się te filmy z parad, zdjęcia oblechów i inne historie jednak wzięły nie? Poza tym nie mówiłem o wszystkich.
@MG66: tak, są parady, tak samo jak są #!$%@?ące pielgrzymki katolików którzy robią hałas pod oknem, a osobiście nie znam nikogo kto by na takie pielgrzymki chodził. Zwłaszcza geje mnie nie interesują i nie przeszkadzają mi jakoś za bardzo, bo akurat ta grupa mnie bardzo mało interesuje i nawet nie potrafiła jeszcze zdenerwować najbardziej kontrowersyjnymi wypowiedziami. A jednego znam osobiście i w życiu nie widziałem żeby się obściskiwał z jakimś gościem
@SScherzo: Dlaczego starasz mi się wcisnąć na siłę słowa których nie napisałem? Przecież nie uogólniałem. Osobiście mnie homoseksualizm brzydzi i nie chcę widzieć takich zachowań ani w telewizji ani na żywo, ale akceptuję to że sobie gdzieś tam żyją. Tak samo nie mam nic do ludzi którzy są bardziej tolerancyjni w tych kwestiach i nie chcę im narzucać mojego zdania a w zamian oczekuję tego samego, eot.
@MG66: bo napisałeś, ze skądś sie wzięły te materiały w mediach, wiec to zabrzmiało tak, jakby były one prawda objawiona o tej grupie. i ze tego typu materiały przeczą temu, że wiekszosc gejów i lesbijek jednak sie tak nie zachowuje. byc moze źle zrozumiałam, ale tak to zabrzmiało dla mnie.
@jadi: @jadi: JA to zachodzę w głowe co ten biedroń robi w tym słupsku. NA zarządzaniu ten człowiek nie zna sie w ogóle. Nigdy nie był samorządowcem, wykształcenie też kompletnie niezgodne, a w polityce zajmował się tylko burdami, kłótniami i lgbt czyli nijak ma się jego doświadczenie do zarządzania miastem.