Wpis z mikrobloga

#!$%@?, Mirasy, co się #!$%@?ło to ja nawet nie. Nie śpię już trzy i pół nocy, ręce mi się trzęsą, musiałem wziąć wolne w pracy... Jak ona mi to mogła zrobić :/
Nie chcę rozpisywać się, nawet nie jestem w stanie. Stałem się ofiarą #logikarozowychpaskow . Zawsze bałem się zakochać, ponieważ bałem się przykrych konsekwencji takich jak zdrada lecz od roku stałem się uległy temu uczuciu jak wykastrowany samiec kawii domowej. Jak się domyślacie - zdradziła mnie. Tylko, że ona jest przekonana, że nie!
Jednym z moich najskrytszych marzeń i osiągnięć, po które chciałbym sięgnąć przed śmiercią jest sex... a raczej odegranie w łóżku finału z pewnej pasty o pewnej serwerowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°). Jestem (w sumie byłem) z dziewczyną grubo ponad dwa lata. Namawiałem ją na trzeźwo, próbowałem ją upić, a potem złamać, czytałem jej wielokrotnie wspomnianą pastę gdy ona śniła będąc w fazie REM i jednocześnie ją smyrając, a raz nawet poprosiłem o pomoc sławnego gliwickiego hipnotyzera... ale żadna z moich metod nie przyniosła efektu:/ Pod tym względem była bardzo pruderyjna i w końcu się poddałem.
Ostatnio stała się jakaś dziwna - chodziła po domu jak struta i unikała tematu drukarek samsunga. Widziałem że coś ją gryzie. Męczyłem ją o to i w końcu się przyznała. Uprawiała sex z jakimś gościem z pracy ale na swoje usprawiedliwienie powiedziała mi, że to nie zdrada bo po seksie analnym lizała mu palce u stóp. Że jej kobiecość, która jest zarezerwowana dla mnie nie została sprofanowana oraz zbezczeszczona. Gość, z którym to zrobiła użył bardzo przekonujących argumentów, a także swojej pozycji administratora znanego portalu z imigrantami. Mówiła, że czytała też na jakimś kobiecym forum, że to nie może podlegać pod zdradę. Nie mogłem się powstrzymać... zwyzywałem ją od głupich dziwek (bo co mogłem więcej zrobić? gdybym był muzułmaninem to wiedziałbym co zrobić...), ona w płacz, zwyzywała mnie też i powiedziała, że nie wierzy, że zakochała się w takim człowieku jak ja.
Baby to #!$%@? liżące stopy obcym typom.
#gorzkiezale #feels oraz też już #pdk #serwerownia
gtk90 - #!$%@?, Mirasy, co się #!$%@?ło to ja nawet nie. Nie śpię już trzy i pół nocy...

źródło: comment_DGr3LM98e8lNwoyCVCuHm5P47epIQOul.jpg

Pobierz
  • 4