Wpis z mikrobloga

@Vitru: to jest jak wiara:

bóg istnieje + nie wierzysz = piekło
bóg nie istnieje + ( nie wierzysz OR wierzysz ) = nic

Nie grasz, nie wygrywasz...

@eltiven: Nic, o ile nie przeszkadza Ci, że wychodzisz na idiotę ;) Mówię o konkursach, w których ludzie zostawiają jedynie komentarze pod postem z kolorem sprzętu, który chcą odebrać (btw nawet nie wiedziałem, że mają tam jakieś apki)
@Vitru: nawet nie brałem w tym udziału, a Ty mi już od idiotów xD ja nie widzę w tym nic złego, na fb żaden z tych konkursów o telefony czy buty nigdy nie miał finału, a na mirko co chwilę ludzie wrzucają zdjęcia pizzy, gier czy przedmiotów, sam wygrałem bilety do kina od @matiasi któremu bardzo dziękuję, sam nie mógł z nich skorzystać, a ja zabrałem różowego na film, jestem z
@eltiven: Nie o Tobie, pisałem ogólnie :) Widzisz mnie właśnie chodzi o to o czym napisałeś w pierwszym komentarzu. Aby odróżniać scam od prawilnych rozdajo. Tu masz zielonkę która rozdaje dobry alkohol o dużej wartości podając jakiś pierwszy z brzegu powód i nie podając nawet daty losowania, zdjęć no dosłownie niczego, a w przypadku który Ty opisałeś konkurs był organizowany przez użytkownika z 4,5 letnim stażem i wartość wygranej także była