Wpis z mikrobloga

@Fox_Murder: wypuść go, on najwyżej zje kawałek naskróka, ale to nie atak. Jest po prostu głodny. Sam miałem takiego w pokoju, wszedł mi i zasnął na monitorze. Dostał imię Stefan i przyszedł się rano przywitać, potem zwróciłem mu wolność.
@Fox_Murder: to fajnego masz psa. Moj sie w koty nie #!$%@?, za to na szczury ciety byl jak #!$%@?. I chociac od jego smierci, bo nie nazwe tego inaczej, nie ma szczorow ani myszy kolo domu, bo jest od #!$%@? kotow, to ten PIES potrafil dorwac jakiegos i przyniesc pod prog domu. Dlatego tak za nim placze.
za to na szczury ciety byl jak #!$%@?.


@Soy_Loco: młody mój i pierwszy raz widział takiego dużego świerszcza pewnie. Łazi za wszystkim co żywe.
A Pieśko i Majka moje 2 inne doge suki, to też na szczury i myszy cięte. Pieśko mniejsza to jak jesteśmy na spacerze są takie bardzo mało uczęszczane ścieżki i kopce kretów, do każdego ryja włoży i węszy z minutę bo krety.
One po jamniku są to
@Fox_Murder: smieszne bylo to, jak sasiad sie przysapal, gdy go przez osiedle wolno puszczalem, ze niby tam biegaja dzieci. Szkoda, ze ja wiedzialem, ze na spacerze ludzi ma w dupie, ale go w koncu bralem na smycz, bo gdyby zobaczyl innego psa, to byloby nieciekawie, a tak sie zdarzalo i mimo braku kolczatki i jego wagi, zawsze mi sie udawalo go powstrzymac. Ludziom nie robil krzywdy, raz jakiejs babce, co byla
@Fox_Murder: no coz. Ja w sumie uznaje tylko owczarki. Ale te wieksze, bo te pasterskie moze sa i madrzejsze, ale ja mam na posiadlosci w sumie trzy domy, na co dzien zamieszkany tylko jeden, no i byly juz co najmniej dwie proby wlamania do tamtych. Cyganie. Prosilem siostre o nowego psa, to mowi ze w jesiennym miocie.