Wpis z mikrobloga

Miraski, tak sobie pomyślałem, bo nie jedna osoba mi już mówiła, że powinienem spróbować dubbingu czy czegoś w tym stylu, że robie głupie miny i tak dalej, śmieszek troche ze mnie głupie żarty itd.
Jak byłem mały to faktycznie chciałem się sprawdzić w tej roli. Potem płomień zgasł.
No i wczoraj znowu to samo i tak sie zastanawiam, jak tu się sprawdzić, gdzie można zaczerpnąć jakiejś wiedzy i ewentualnie pomocy. Nie mówie już o zarobkowym, choć wiadomo, że później chciałbym zarabiać na tym co lubie.

W linku jeden urywek z rozmowy z notatek głosowych na whatsappie między znajomymi.

Wprowadzając, chodzi o to, że był sobie żulek a w sumie plaża żulków no i od słowa do słowa, kumpel powiedział, że powinienem go delikatnie obudzić, dać kebaba, żeby popił colą i paczke fajek (żart ofc). No to mu wysłałem sparodiowaną melodie piosenki z bajki "Kraina lodu". Dodam, że wyszło to na fristajlu.

Zdaję sobie sprawe, ze nie jest to super zabawne, ale sytuacyjnie bardzo.
Pytanie do was czy macie jakiś pomysł jak zacząc realizować swoje dawne marzenie? Lepiej dziś, bo odkładając na jutro znów zgaśnie płomyk.
Sorki, ze uzylem tagu knapika, ale wlasnie Was moglo by to w jakims stopniu zainteresowac.

#dubbing #aktorstwo #heheszki #marzenia
#knapikczytapasty

https://soundcloud.com/aleksander-orlik/czy-pojdziemy-na-kebaba-ulepimy-dzis-balwana-parodia
  • 2
@oleorl: Założyć konto na jutube- wrzucać jak najwięcej swoich próbek głosowych w różnych konfiguracjach. Śledzić stronki producentów gier- często organizując konkursy dla osób podkładających głos. Nawiązać kontakt z najlepszymi z branży z prośba o ocenę swoich nagrań...