Wpis z mikrobloga

#informatyka #chrome #silverlight #kiciochpyta
Jako abonent nc+ mam dostęp do oglądania meczów w ich serwisie internetowym. Jestem dziś poza domem, dorwałem laptopa kolegi i wyskoczyło mi coś takiego jak na zdjęciu. Myślę, spoko, kliknę i się samo zrobi. Pobrałem silwerlight z linku i po naciśnięciu F5 zmiany miały zostać zapisane. Problem w tym, że nic się nie stało, nadal mam komunikat, że mam pobrać aktualną wersję. Miał ktoś podobny problem? Zrobiłem restart kompa itd, ale nic nie pomogło. Przeglądarka to Chrome, najnowsza wersja, system operacyjny Windows 7
1.....e - #informatyka #chrome #silverlight #kiciochpyta
Jako abonent nc+ mam dostęp...

źródło: comment_tDuGztOxfFrevTl9XvgMdq1syz76eXVS.jpg

Pobierz
  • 9
chrome://flags/#enable-npapi


@Adammik: Jednak włączyłem na IE i faktycznie tutaj działa. Na Chrome nie próbowałem, bo pojawiło się to ostrzeżenie,że coś się tam może usunąć, zepsuć w przeglądarce itd i się przestraszyłem ;) Nie mój laptop to nie będę kombinował. Tak czy siak dzięki za pomoc. Chrome chyba od niedawna przestał wspierać silverlighta, bo ja w zeszłym tygodniu jeszcze u siebie oglądałem i działało.
@Adammik: To naprawdę dziwne, bo swój komputer normalnie wyłączam, a na 100% oglądałem ostatnio. Co prawda nie było to tydzień temu jak napisałem wcześniej, lecz 2 tygodnie temu. Wyleciało mi z głowy, że była przerwa na reprezentacje. Może mam jakąś starszą wersję chroma, sam nie wiem :)