Wpis z mikrobloga

Badz przedstawicielem #niebieskiepaski
Miej dziewczyne obiektywne 9/10 z wygladu, figura ideal, piekne rysy twarzy
Do tego z fajnym charakterem, ulozona z dobrego domu ale nie jakas myszke bez osobowosci
Badzcie razem prawie 2 lata
Planujcie wspolna przyszlosc itp
Zdradz dziewczyne z jakims marnym, patologicznym 3/10
9/10 dowiaduje sie o tym i slusznie nakazuje ci spadac
Zostajesz w zwiazku z pato-brzydalem i (udajesz ze?) jestes szczesliwy

Niech ktos mi wyjasni co siedzi w glowie takiego niebieskiego paska, bo przekracza to moja wyobraznie

  • 56
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: generalnie zdrada z kimś o 3 pkt niżej w skali jest czymś niepokojącym. rozumiem mierzyć w 10/10, albo chwilowe nawet 7/10 "bo miała taki fajny tyłek", albo "jarała mnie jej fryzura i spojrzenie", ale 3/10... za duża różnica, nie ma takiej możliwości. chyba że miała zajebistą osobowość, no ale wtedy niebieski by nie udawał, że jest szczęśliwy, tylko szczęśliwym by był. może jest szczęśliwy? może trafia w jego poczucie
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: a to swoją droga działa w dwie strony

znałem sobie parkę, dziewczyna sympatyczna, ale taka 6, max 7/10

facet - kosmos w porównaniu do niej, ogarnięty, z zamożnej rodziny, lekarz z wykształcenia, wspólne mieszkanie [tzn. jego], naprawdę w porządku
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: @deroo: @zolwixx: @KhorneFlakes: @consummatumest:
Moze tak naprawde jest szczesliwszy z ta 3jka?
Moga lepiej dogadywac sie, miec lepsze seksy, bez zadnych skrupulow ze soba rozmawiac na kazdy temat?
Moze tak naprawde ta 9tka to laska ktora calkowicie nie wie jak go zadowolic, moze to poprostu kloda? moze uwaza ze nie dla niej bo sie brzydzi bo tak nie wypada?
Te wlasnie
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: Ale to jest analogiczna sytuacja jak ta, gdy #rozowypasek wybiera #lobuzkochamocniej zamiast spokojnego, normalnego chłopaka. Może ona mu daje więcej emocji.


@Nieskalany_Mysleniem: Zupelnie nierownowazne porownanie. Teoretycznie karyna moze zainteresowac sie lobuzem poniewaz uznaje go za bardziej meskiego od spokojnego chlopca. Czyli szuka bardziej samczego samca. Natomiast nie ma to przelozenia na opisany przeze mnie przypadek gdyz atrakcyjna dziewczyna jest bardziej kobieca niz nieatrakcyjna.
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: > atrakcyjna dziewczyna jest bardziej kobieca niz nieatrakcyjna.

I tu się mylisz. Mi samemu często bardziej podoba się dziewczyna z wyglądu 6/10 czy 7/10 niż 9/10 czy 10/10. Dla kobiet facet musi mieć "to coś", w drugą stronę jest to samo.
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: ja uważam że jeśli loszka jest rzeczywiście spoko pod każdym względem to koleś nie bedzie patrzył na inne bo z żadną mu nie będzie tak dobrze. A widocznie ta 3 miała coś czego mu brakowało z ta super dziewczyna. Nie usprawiedliwiam zdrady bo to inny temat ale no tak się dzieje niestety
  • Odpowiedz