Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może jakieś rozwiązanie na czarne paski które są przy 16:10? Rozwiązanie za które nie dostane bana i działa z wersją sin of the first scholar.
#darksouls2
  • 8
  • Odpowiedz
@TralalAlf: Cóż własnie aktualnie mam 16:10, a ale przy graniu mam paski czarne na dole i u góry ekranu. Większość gier z tym problemów nie ma.
  • Odpowiedz
@TralalAlf: Maksymalna rozdzielczość mojego monitora to 1680x1050, ale 1920x1200 to również 16:10 więc są paski.
@Son_of_Baker: ASUS GeForce GTX 650 Ti BOOST 2GB GDDR5 gra przy wyżej wymienionej rozdzielczości działa na wszystkich ustawieniach wysokie i włączone.
Widzę, że są jakieś pogramy pomagające z tym problem, ale mam obawy, że dostane bana (Vac)
  • Odpowiedz
@TralalAlf: Wybacz mogłem jaśniej. Monitor 16:10, a gra ma ustawioną moją natywną rozdzielczość 16:10 (1680x1050), ale mimo to są paski bo widocznie gra nie chcę do "renderować" braków na ekranie z tej 16:9 do 16:10
@Son_of_Baker: Dzięki sprawdzę, ale mam obawy, że obraz sztucznie się rozciągnie i np z koła zrobi się jajko ( ͡° ʖ̯ ͡°). Z Far Cry 4 również ten problem
  • Odpowiedz