Wpis z mikrobloga

@japecznikow: wyżej nowy post jeszcze w temacie.

Ale najlepiej samemu znaleźć swoje dawki. U mnie zauważyłem, że odrobina więcej (tj. 15-20mg) już dawała odwrotne skutki, a raz przy 20- 25mg to nie wiedziałem gdzie jestem (musiałem skupić się na pracy, gdy mózg chciał wyjść i robić coś innego).
@PiersiowkaPelnaZiol: nawet na stronie powder city nie specjalnie piszą, ewentualnie w opiniach, ale okazalo sie ze wszystko moge wsypac do szklanki wody i wypic bez problemu.

btw probowalem noopept pod jezykiem trzymac, jest ohydny w smaku, nie wiem kto by wytrzymał z tym wiecej niż 30 sekund
@japecznikow: Większość nootropów możesz pić rozpuszczone w roztworze, ale nie ALCAR. Ma silnie kwasowe pH i niszczy szkliwo. Jak nie masz kapsułek, to możesz robić sobie bombki z chusteczki, albo wrzucać pod język, gdzie masz trochę wody i połykać, popijając wodą.

L-teaninę możesz nawet sypać do kawy. Jak ją weźmiesz podjęzykowo to szybciej (ok. 5 min.) i trochę mocniej zadziała.

Noopept lepiej jednak przyjmować podjęzykowo, bo wtedy biodostępność jest spora -