Wpis z mikrobloga

Właśnie byłem świadkiem sytuacji, w której karetka na sygnale stała na jednopasmowej drodze jednokierunkowej. Jadące auta bez problemu ją mijały najeżdżając na niezbyt wysoki krawężnik. Wszystko bez problemu... do czasu aż pojawiło się #prawilnebmw: stara, dresiarska beemka warta 4k zł z subwooferem za co najmniej 6k, aby wszyscy wokół słyszeli "umc umc umc" na przemian z "elo #!$%@? joł #!$%@?ć psy". Okazało się, że obniżenie zawieszenia nie było takim dobrym pomysłem, bo najazd na naprawdę niski krawężnik okazał się zbyt trudny. xD Wyobraźcie teraz sobie próbę wycofania sebixa podczas gdy za nim stało już ~10 aut. Mina coś pomiędzy "o kurdę, trochę wstyd", a "co się gapisz, problem?". Gdy okazało się, że wycofanie jest niemożliwe, wkurzony (i czerwony już na twarzy) dresik wjechał na pełnym gazie na krawężnik, czemu towarzyszył głośny metaliczny dźwięk tarcia podwoziem. Po ominięciu karetki zawstydzony sebix odjechał z piskiem opon, aby jak najszybciej zniknąć z oczu kierowców za nim. xD



#bekazpodludzi #coolstory
rss - Właśnie byłem świadkiem sytuacji, w której karetka na sygnale stała na jednopas...

źródło: comment_l0aEThPlwOc8D61oJS9CollIJ6rA6MAc.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@zolwixx: w ogóle mam jakieś szczęście do oglądania porażek sebixów w starych beemkach. Kiedyś widziałem jak koleś na skrzyżowaniu chciał wyjechać z podporządkowanej driftem, ale obróciło go i zablokował ruch. Jak to opisałem na mirko to zostałem zaatakowany przez wykopowych fanów beemek. xD
  • Odpowiedz
@rss: zdarza się najlepszym ale beka zawsze jest. ojciec mi opowiadał jak wyprowadzał na spacer Nissana 300ZX i wyjeżdżając z podwórka skręcając w lewo puścił nieco szybciej sprzęgło. chcąc nie chcąc musiał jechać w prawo ( )
  • Odpowiedz