Wpis z mikrobloga

Siema Mirki z #lodz,
Studiuje/studiował ktoś z was na Wydziale Zarządzania na Uniwerku?
Akcja jest tego typu: Idę na II stopień (wcześniej polibuda, więc nie mam pojęcia jak tu działa system) i jak na razie jestem na dziennych, ale że #korpo 8h dziennie to pewnie przepiszę się na zaoczne. Nasuwa się pytanie czy ktoś miał podobną sytuację i zdecydował się zostać na dzennych i jakoś się dogadał, np: "Panie, robota najważniejsza, ja tu na egzaminy tylko zawitam, eloo." Da radę?

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
@frodo247: To już zależy od wykładowców/ćwiczeniowców, niektórzy zrozumieją i nie będą mieli problemu, inni będą sprawdzać obecność nawet na wykładach bo uznają swój przedmiot za najważniejszy. Na drugim roku jest już zdecydowanie łatwiej, na pierwszym niektórzy moga mieć opory, ale z tego co pamiętam, to w niektórych przypadkach nie było problemu, żeby odrobić nieobecności np. na ćwiczeniach u wieczorowych albo w innej grupie - poza godzinami pracy.
@frodo247: moja współlokatorka studiuje na eksocu dziennie i pracowała w mBanku, ale ona dogadała się w drugą stronę - z pracodawcą. Po prostu często później przychodziła i wychodziła z pracy żeby wyrobić to 8h.