Wpis z mikrobloga

Jednym z powodów dla których ostatnio moja uwagę tak bardzo przykuło #bitshares jest to, że za niedługo ma wyjść bitshares 2.0. Według mnie teraz to sobie już nieźle radzi i ma duże community (tylko jakoś nie w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°) ), więc dość optymistycznie patrzę w najbliższą przyszłość bitshares :)

Dzisiaj ogłoszono datę przejścia na wersje 2.0: http://bitsharesblog.com/bitshares-2-0-forked-blockchain-to-launch-october-13-2015/ - 13 października 2015

#bitshares #kryptowaluty
  • 11
  • Odpowiedz
@KolorowyMisio: tak bardzo nie lubie płacić dodatkowych % bankom ;) Jeżeli myślisz, że płacąc kartą masz to za darmo.. to zapytaj sprzedawce ile on płaci prowizji od transakcji.. a potem zgadnij jak to się przekłada na cene produktu który kupujesz ;)
  • Odpowiedz
przecież ceny są i tak te same


@KolorowyMisio: Tak, ale wyższe o prowizję, w związku z czym koszty ponoszą równieź użytkownicy gotówki, a także potencjalni użytkownicy kryptowalut. To jest niby mała kasa, ale pomnożona przez ilość transakcji daje ogromną, nieprzerwanie płynącą rzekę pieniedzy. Pomyśl o tym.
  • Odpowiedz
@KolorowyMisio: To zależy. Mi np do niczego anonimowość w finansach nie jest potrzebna. Ja bardziej traktuję kryptowaluty jako możliwość zarobku czysto spekulacyjnie. Ale od kiedy się zaczynają pojawiać ciekawe technologie i rozwiązania zaczynam interesować się kryptowalutami samymi w sobie. To właśnie kryptowaluty sprawiły że uczę się już miesiąc angielskiego od podstaw a nawet wczoraj przeszedłem pierwszą lekcję programowania C ++ i jestem zafascynowany.
  • Odpowiedz