Wpis z mikrobloga

Kiedy Wy się nauczycie, że #watchboners nie służy do pokazywania każdego gównozegarka, który zakupicie? Macie #zegarki, róbcie udawane chwalenie sie, spoko. #watchboners powinno zostac tylko i wyłącznie dla naprawde "mocnego towaru".

A juz najlepsi sa agenci, którzy pod ten tag wrzucają podróbki z Ali. Zabijcie się.

Wrzucam prawilne #watchboners i życzę miłego dnia wszystkim fanom zegarków (nie każdego gowna z chińskim mechanizmem, ktore pokazuje czas).
TestovironWykopu - Kiedy Wy się nauczycie, że #watchboners nie służy do pokazywania k...

źródło: comment_QPWtglbmSJacMM26Ewf57AlEKmd5lyLn.jpg

Pobierz
  • 11
@quetran: No spoko, kazdy ma swoj gust. Szanuje Twoj, ale przejrzyj tag- same gowna, podróbki itp. Nie powiesz mi, ze (nawet jesli design spodobałby Ci sie bardziej) wnoszą cokolwiek w porównaniu do zegarka marki jaka jest Vacheron, mechanizmu manufakturowego, wykonania itd.

A gimbusiarskiej odzywki "ma mi stanąć" nie skomentuje. Życzę, zeby działo sie to zawsze, kiedy tego potrzebujesz i nie zawodziło.
@TestovironWykopu: wytykasz mi, że używam gimboizmów a sam tagujesz #watchboners - specjalnie dla ciebie przeprowadzę analizę tego tagu:
- # - znak decydujący o tym, że to tag
- watch - po angielsku zegarek, słowo, które opisuje o czym jest tag
- boners - kościej, w języku medycznym naprężenie połączone, wzwód męskiego organu rozrodczego na skutek reakcji organizmu m. in. podniecenia
@TestovironWykopu: weź nie rób z siebie inteligeńcika, bo pidząc "cos", robisz z siebie błazna. I dla zdrowia wszystkich skończ swoje wypociny, do dobrze wiesz, że: Omega > Rolex >> Gówno >> twój zegarek. Jakbym wrócił pod tag #jeansboners super dzwony, przeszywane zlotą nitką, z bawełny zbieranej przez białych to byś podniósł larum, że wstawiłem szajs, a przecież jakość jest zarąbista i dodatkowo nie ma chińskiego mechanizmu ( ͡° ͜ʖ