Wpis z mikrobloga

Wrzucajcie swoje najlepsze zdjęcia. Nie twarzy, tylko czegokolwiek innego.
Ja jeszcze poprzeglądam swoje, ale mam ich tysiące i bardzo trudno mi wybrać. Miałem fajne, mgła totalna, ale któreś wyszło, tylko gdzie to jest. Brakuje mi co najmniej jednej partycji. Może na drugim komputerze to siedzi. W każdym razie ja żadnego nie wyśmieję. Ważny jest koncept i kadr. Jakość tu się nie liczy, więc może być zrobione nawet telefonem. Byle nie HDR.
#fotografia
  • 62
@Przegrywens: Za co? Przecież ja tego nie wykorzystam w żaden sposób. I sam wrzucę takie, o, robione starym cyfrakiem, bo nie wiem, czy lustrzanką zrobiłem już coś ciekawego. Pewnie coś jest, ale wrzucę to stare.
@frak: Podoba mi się kadr. Bardzo fajne zdjęcie. Widać dynamikę. W dzisiejszych czasach każdy ma aparat i strasznie nie lubię gdy ktoś wrzuca do sieci, najczęsciej na fb, zdjecie z dupy, a znajomi sie nim zachwycaja i lajkuja. Ja jeszcze wszystkiego o fotografii nie wiem, nawet nie kupilem sobie jeszcze do nowego aparatu lampy z deflektorem, a ta wbudowana jest do niczego, ale to nawet nie szkodzi, bo obiektyw swietny i