Wpis z mikrobloga

Melduję: jeśli ktoś zdecyduje się oddać krew w ramach Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa (terminy i miejsca aktualizowane są w tym fb wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/792136270901481/ ), to oprócz czekolad, wafelków i soczków dostanie też jeden z gadżetów. Ostatnio w Białymstoku były do wyboru: kubek termiczny, pendrive 8gb, maskotka-żyrafka, mała apteczka i coś tam jeszcze.

W najbliższym czasie będą tu:
11/09 – Zamość, Rynek Solny, godz. 09.00 – 14.00,
13/09 – Mońki, ul. Białostocka 25, godz. 9.00-17.00;
22/09 – Warszawa, Centrala PKO BP, ul. Puławska 15, godz. 9.00 – 15.00.

A poza tym za trzykrotne oddanie pełnej krwi w okresie 07.05.2015-31.01.2016 (w tym przynajmniej jeden raz w trakcie akcji BAHK), podstemplowanie specjalnych zaświadczeń o tym fakcie i wysłanie ich mailem/pocztą do PKO BP dostaje się od nich upominek - w zeszłym roku te upominki miały wartość >100zł.

Oddanie komuś krwi samo w sobie jest cudne, ale - proszę - można też nawet otrzymać za to coś ekstra. Miło.

#barylkakrwi #krwiodawstwo
  • 20
@easnadh: Nie trzeba koniecznie iść w tych terminach:

Krew będzie można oddawać również w dowolnym dla siebie terminie w Regionalnych Centrach Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na terenie całego kraju. Wystarczy zgłosić się do najbliższego punktu krwiodawstwa wraz z certyfikatem pobranym wcześniej ze strony Fundacji PKO Banku Polskiego (www.fundacjapkobp.pl), po oddaniu krwi poprosić o jego podstemplowanie, a następnie przesłać na adres Fundacji (mail: fundacja@pkobp.pl lub tradycyjną pocztą: Fundacja PKO Banku Polskiego, ul. Puławska
@easnadh: Co do tej nagrody za 3 krotne oddanie krwi to też nie jest kolorowo bo nie liczy się krew odda bez podstemplowania certyfikatu, więc jeżeli ktoś nie brał w tym udziału w tym roku już się nie wyrobi.

Aby otrzymać Niespodziankę w ramach Konkursu, o którym

mowa w punkcie 3, Uczestnik musi:

1) trzykrotnie oddać krew podczas trwania Akcji, w tym jeden

raz podczas jednego z Eventów;

2) trzykrotnie potwierdzić
@vesterr: ale możesz bez problemu iść ponownie do tych miejsc, w których już oddałeś krew. Pokażesz wypełniony certyfikat na tę przeszłą datę, oni podstemplują i voila.
ale możesz bez problemu iść ponownie do tych miejsc, w których już oddałeś krew. Pokażesz wypełniony certyfikat, oni podstemplują i voila.

@easnadh: O tym nie pomyślałem, to jest dobry pomysł. Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@seta1991: no właśnie najgorsze jest to, że nie podają tych terminów z dużym wyprzedzeniem, a wszelkie pytania o długoterminowe plany zbywają. Po prostu trzeba zaglądać regularnie na stronę wydarzenia na fb.
@vesterr: W poprzedniej edycji pielęgniarka mi podbiła z zaległą datą która się łapała do edycji, bo dowiedziałem się o tym po oddaniu już. Kolejna wizyta i dostałem stempel, nawet wiedziały o co biega w tym :)
@easnadh: Już się pogubiłam... Mogłabyś mi wytłumaczyć?
Jeśli pójdę 3 razy oddać krew do RCKIK i dam im za każdym razem certyfikat by podbili to zalicza się to do wzięcia udziału w konkursie?

I... chyba jeden raz muszę oddać u nich w busie tak?
@Meara: Tak, oczywiście, certyfikaty z oddania krwi poza akcją też się liczą. Żeby dostać upominek trzeba raz oddać krew na akcji BAHK + dwa razy gdziekolwiek.

A żeby dostać pendrive'a, apteczkę, żyrafkę, kubek lub coś tam jeszcze po prostu trzeba oddać krew na akcji - dołączają to wtedy do czekolad. To osobna nagroda od tej wspomnianej powyżej.