Wpis z mikrobloga

W wakacje pracowałem w #pruszcz. Średnio co drugi dzień czekając na przystanku byłem świadkiem pewnej sytuacji. Otóż w pruszczu jeździ od cholery busów z jakimiś budowlańcami, robotnikami itp. Za każdym razem kiedy na przystanku stał jakiś różowy to robole (używam tego słowa aby nie obrazić normalnych ludzi pracujących fizycznie) otwierali okna, krzyczeli, gwizdali, machali i #!$%@? wie co jeszcze. Kiedyś do zakładu przyjechał koleś z transportem. Akurat się złożyło że do domu obok wchodziła młoda kobieta, taka 7/10 bym powiedział. Koleś z ciężarówki stanął przed samochodem, otworzył szeroko oczy i z obrzydliwym uśmiechem zaczął mruczeć. No #!$%@? jak jakieś zwierze. Różowy nic, spojrzała i weszła do domu (pewnie przyzwyczajona). Debil stał tak jeszcze z pół minuty z rozmarzoną miną. No #!$%@? gdzie tu logika? Ci ludzie myślą że co, zagwiżdże jeden z drugim to może jakaś im da? Obrzydliwe. To normalne tam? Całe życie mieszkam w #gdansk i może dwa razy byłem świadkiem podobnej sytuacji. Wiem że mieszkają tam normalni ludzie, ale to co się tam dzieje to ja nawet nie.
#podludzie
  • 20
@alma_: Zawsze wracałem około godziny 17.30. Za każdym razem jak jakiś różowy stał na przystanku i przejeżdżał robobus było to samo. Przykro mi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Obrzydliwe. To normalne tam? Całe życie mieszkam w #gdansk


@faun69: ale chyba z piwnicy to za czesto nie wychodzisz co? tak jest w calej Polsce, nie tylko w pryszczu, wiecej, powiem, ze tak jest na calym swiecie, nie tylko w naszym pieknym kraju
@faun69: Niecały miesiąc temu byl wpis dziewczyny oburzonej takim zachowaniem roboli. Przeczytać można było tutaj w odpowiedzi, że zapewne jej się to podoba, nie ma w tym nic złego, robotnicy tak mają itd. itp. Do czego zmierzam - fajnie, że jednak ktoś ma inne zdanie i uważa to za obrzydliwe.
@RomeYY: Ta, w całej Polsce tak jest. W każdym mieście robotnicy z #!$%@? ulicy drą ryja do kobiety na przystanku, praktycznie codziennie w tym samym miejscu. Weź mnie nie rozśmieszaj.
@faun69: pojezdzij po budowach i innych, gdzie pracuja podobni ludzie i wracaj z nimi samochodem to domu, ty mnie nie rozmieszaj i nie siej farmazonow, ze tylko tak sie dzieje w 1 miescie na swiecie