Wpis z mikrobloga

@AndyCup: Uwaszaj. Ja kiedyś napisałam, że sltlaśny śpamer z jednego kolesia, który dodawał tylko i wyłącznie z jednej domeny - fakt raz na dwa tygodnie ale jednak - to mnie czarni objechali :( No dobra, jeden czarny :D
@AndyCup: Dla mnie to nie jest takie oczywiste. Jeden wykopowicz wchodzi na reddita i interesujące rzeczy przerzuca do nas (to ma zalety, bo tego aż tak nie widać), drugi na autokult, a trzeci na prawo.vagla.pl.

A już na pewno będę się upierał, że to nie Piotr Waglowski spamuje reklamując tutaj swój serwis, bo on już swoją markę w polskim internecie wyrobił. A to, że prawie każdy jego wpis jest interesujący, to
@Xanthia: masz coś do murzynów? :D

@kolnay1: zgadzam się z @Deszcz_kotletow: wykop to nie miejsce na codzienną promocję swojego serwisu. Od tego są linki sponsorowane. Tak próbuje się przemycać spam z anty weba, ze spider weba, z autokultu, a ostatnio di.com.pl (tu multi dodają). @hahacz: miał niedawno bana, za manipulowanie głosami (szkoda, że nie za spam).
@AndyCup: Wciąż będę się upierał, że prawo.vagla.pl to na tyle popularny serwis, że nie uciekałby się do takiej formy reklamy. Widać to było chociażby przy aferze związanej z ACTA. Można powiedzieć, że zaczęło się od wpisu na tamtym blogu. Potem ściągawka, z pytaniami odnośnie ACTA, była dość często używana przez dziennikarzy, a i sam Waglowski trochę się po telewizjach i radiach najeździł.
Jakby ktoś pytał: mam tylko jedno konto na Wykopie. To, z którego teraz piszę. Nie proszę też nikogo, by umieszczał tu linki do mnie. Nie zabiegam jakoś szczególnie o to, by do prowadzonego przeze mnie serwisu trafiali przypadkowi czytelnicy. Na umieszczanie tu linków przez innych nie mam wpływu.

v.
@AndyCup: Nie jestem Vagla. Sadze, ze sie niedlugo rozstane z wykopem na zawsze, bo nie moze byc tak, ze dostaje bana za niepopelnione grzechy (mam tylko jedno konto na wykopie). Pisalem do wykopu, albo zeby usuneli nieslusznie nalozone kary, albo usuneli konto, a oni ani w te strone, ani w te, ale ja nie zamierzam dalej wspolpracowac z wykopem majac nieslusznie nalozone kary i dlatego mam nadzieje, ze w koncu podejma