Wpis z mikrobloga

@ksiak: nie, bo ecco to dobra firma, ktora nie robi gowna, ich buty sa wygodne, maja czesto fajne technologie i materialy i ceny mimo ze sa wysokie to odpowiadaja jakosci + podoba mi sie ich minimalistyczny wzor

wystarczy ze przywoze do Polski hajs z Norwegii i go tu wydaje
  • Odpowiedz
@seelk: xD #!$%@? ze tak naprawde mialem 1 pare do tej pory wiec pasuje kupic 2 zanim tamta sie #!$%@?, wczesniej przed tymi tez mialem 1 to mi #!$%@? pies i musialem czekac 2 dni na kuriera w piwnicy, zeby mi buty przywiozl nowe XD
  • Odpowiedz
@platkiowsiane: czy ja wiem czy takie drogie? Firmy które wymieniłem mają obuwie w tej samej cenie więc nie rozumiem. A co do dobrej firmy to bym się kłócił gdyż mają takie same wpadki jak inni. Jak również i podejście do klienta w okresie gwarancyjnym.
  • Odpowiedz
@wund3r: Melduję się :) Mam jedne buty ecco, brązowe z serii receptor. Takie do pracy,co by znowu nie wydawali poprawki do obowiązków pracownika, na temat zbyt jaskrawego obuwia... Żeby to ECCO to było to coś specjalnego ... Poci mi się noga bardziej niż w trampkach Reebok Sir Jam czy w BlackTopach. Chodzi się normalnie. Ja nie zrozumiałem idei takiej ceny za te buty... No i panny na nie nie lecą:( :P
  • Odpowiedz
@Aou: To ja mam zupełnie inne zdanie. Moje pierwsze buty to były takie do garnituru na wymianę wesele. Od pierwszego założenia jakbym chodził w kapciach. Do dziś mi służą do kościoła :) później kupiłem takie ale miejskie z czarnej skóry. Po 4 latach pękły podeszwy w obydwu butach jednocześnie. Ale chodziłem w nich po 6 miesięcy w roku. Z wierzchu wyglądały jak nowe. Teraz mam od 2 sezonów sandały. Po umyciu
  • Odpowiedz