Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy.
Szukam kogoś kto spędzał w tym roku wakacje na Rodos w hotelu EVI w miejscowości Faliraki.
Firma Greccos - urządziła mi wielkie, greckie wakacje, takie, że do tej pory odbijają mi się czkawką, a podczas reklamacji pobytu napisali mi w skrócie, że mam spadać, bo wymyślam i jestem narzekającym klientem bez krawata (bo ten w krawacie nie awanturuje się)
  • 34
@djwheele: Aktualnie jestem w trakcie redagowania pisma do Miejskiego Rzecznika Konsumentów (mediacja) przed ew. walką w sądzie. Aczkolwiek oczekiwania mam nikłe w stosunku do MRK. Docelowo tak czy inaczej, całość reklamacji, pism, odpowiedzi itp. planuję wrzucić na bloga po wycięciu prywatnych szczegółów i spamować gdzie tylko się da, żeby "łapało" na hasło Grecos. Jak chcesz się przyłączyć, pisz.
Jestem od razu chętny ...
Za odpowiedź w stylu ...
Na zdjęciu nei widać grzyba bo jest ciemna plamka w kabinie
Na zdjęciu nei widać mrówek - bo zdjecie niewyrazne
Wylamana kratka wentylacyjna nie wskazuje, ze nie dziala wentylacja
Pusty basen dla dzieci zarosniety trawa - no i co z tego ...
Nie działający bar w lobby - zrobił pan zdjecia po 23 jak juz bar byl zamkniety...

szczyt chamstwa ..
Tak,
Sprawa wyglada tak.
Dlugo odkladalem na wakacje by z 4 latkiem i zona pojechac na wakacje na Rodos.
Wybralismy hotel Evi, bo na taki bylo mnie stac, nie spodziewalem sie luksusow, znalem opisy ale na miejscu zaznalem atrakcje takie jak:

- brak placu zabaw mimo ze w opisie Greccosa byl
- brak basenow dla dzieci i i minizjezdzalni mimo ze w opisie Greccosa byl
- mrowki w pokojach, ktore pogryzly mi
@Tynoniewiem:
Kilka lat temu to ja też byłem, na Rodos, było zajebiście.
W tym roku na Kos. #!$%@? JAK JA #!$%@?Ę.
Nie na wyspie (byłem w czerwcu), wyspa i miejsce bajeczne. Morze cudowne. Grecos i hotel - #!$%@? z grzybnią.

I to nie tylko moja opinia, generalnie *wszyscy* z którymi gadałem na miejscu, mieli takie samo zdanie.
Po przyjeździe poczytałem opinie o Grecos z tego roku (2015).
Wszystkie nowe komentarze #!$%@?Ą
U mnie logika jest taka
Basen na zdjeciach pusty - nie dowodzi to, ze nie dzialal podczas pobytu - mogl byc np tego dnia czyszczony ...
a na dnie basenu gruz, trawa, ziemia ...
Dlugo odkladalem na wakacje by z 4 latkiem i zona pojechac na wakacje na Rodos.

Wybralismy hotel Evi, bo na taki bylo mnie stac, nie spodziewalem sie luksusow, znalem opisy ale na miejscu zaznalem atrakcje takie jak:


- brak placu zabaw mimo ze w opisie Greccosa byl

- brak basenow dla dzieci i i minizjezdzalni mimo ze w opisie Greccosa byl

- mrowki w pokojach, ktore pogryzly mi dziecko

- grzyb w
@djwheele: Aha, jeszcze odnośnie logiki. W pierwszy wieczór, kiedy przyjechaliśmy, jedliśmy tylko w tym pseudohotelu. Zatruliśmy się oboje z dzieckiem. Mam zaświadczenie od lekarza z Kos. Nie jedliśmy nigdzie indziej i ewidentnie po TYM posiłku.

Odpowiedź na reklamację:
"Nie ma przyczyn, by sądzić, że zatrucie powstało w wyniku jedzenia w hotelowej restauracji".

#!$%@?.
Napisalem drugą reklamację.
Odpowiadali bardzo długo, bo nie mają czasowego ograniczenia.
W odpowiedzi same bzdury jak poprzednio.
Wkurzyłem się i napisałem pismo przedsądowe.
Wyciągnąłem wszystkie argumenty:
- numery telefonów do obsługi hotelu
- ceny tłumaczy grecko - polskich
- zagroziłem, że będę sprowadzać każdego świadka - GREKA - na rozprawę na własny koszt, a potem domagał się zwrotu
- wstawiłem zdjęcia do reklamacji - oryginały
- zagroziłem wezwaniem biegłego, który oceni prawdziwość
@raven66:
@djwheele: odgrzebie kotleta, wiem że wolicie o tych wakacjach i tym biurze zapomnieć ale mam pytanie, jak oceniacie samo dotarcie i powrót z Grecji. Planuję lecieć lotem czarterowym z nimi. Są z tym jakieś problemy? Czy wszystko przebiega sprawnie?
czartery sa jak najbardziej ok, u Nas wszystko przebiegło mega spokojnie i mega fajnie.
Na lotnisku zero biletów tylko karty pokładowe, szybkie przejście do samolotu (leciałem z Łodzi) i tyle.
Na Rodos lądowanie, autokar, terminal, odbiór bagaży kilku / kilkunastu rezydentów i ich pomocników, którzy kierowali ludzi do odpowiednich autokarów. Potem autokar jechał i po kolei wysadzał ludzi - my mieliśmy na tyle pecha, że Nasz hotel był na końcu i spędzilśmy
@nonabl3: No ja z kolei powiem, że czartery są #!$%@?. Do ostatniego dnia pobytu nie wiadomo, jak będzie przebiegał powrót. W ostatnim dniu dowiadujemy się, że mamy pobudkę o 4:00 rano i lecimy z Kos do Krakowa przez GDAŃSK, z przymusowym postojem w Gdańsku 1,5 godziny.

Grecosa odradzam, dla mnie już do końca świata to biuro nie istnieje i będę to powtarzać każdemu.

I to nawet nie chodzi o to, że
@raven66: Muszę dopytać jak wygląda sprawa z powrotami, czy na pewno są to powroty bezpośrednie. O hotele się nie martwię, ponieważ nie będę z nich korzystał, chodzi mi o samo dotarcie samolotem do Grecji a potem powrót do Polski, a tym wraz z biurem podróży zajmuje się linia lotnicza więc myślę, że nie są w stanie aż tak tego zepsuć
@djwheele: Tak jak napisałem, chodzi mi tylko i wyłącznie o
@nonabl3: Grecos ci powie, że oni nie są w stanie udzielić ci takiej informacji, a jeśli ci udzielą, to nie będzie wiążąca i na przykład może się upuścić na ziemię taka informacja i zmienić w ostatnim dniu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@raven66: W sensie chodzi Ci o czas wylotu, czy jakieś problemy z powrotem? Wiem, ze podczas korespondencji wstępnej są mili a potem mogą się na mnie wypiąć, niestety są dla mnie obecnie jedyną opcją na lot do Grecji ;/