Wpis z mikrobloga

Właśnie wracam ze sklepu, byłem telefony pooglądać. Wybór padł na xperie z3 Compact lub HTC m8, po spytaniu pana o różnice zalety/wady tych telefonów zostałem poinformowany ze "pod HTC android został napisany gorzej i ma on problem z wykonywaniem zadań na wielu
wątkach" dokładny cytat. I teraz sobie tak na spokojnie myślę, ile w tym prawdy ? #htc #android #xperia
  • 8
@Soltys_ @fervi : nie koniecznie. Optymalizacja systemu pod dane urządzenie ma duże znaczenie. Nie wystarczy wrzucić systemu i juz. Faktycznie HTC coś popiepszyło z tą optymalizacją multitaskingu. To znaczy ze masz aplikacje powiedzmy SMS, piszesz pół SMS i chcesz coś sprawdzić w necie. Minimalizujesz SMS i otwierasz przeglądarkę. Chcesz wrócić do SMS żeby go dokończyć a tu się okazuje ze HTC zamknął tą aplikacje do SMS w tle i musisz pisać od
@fervi: potwierdzam :-D liczy się tylko tyle żebyś za rok kupił nowy lepszy większy z milionem ramu i 100 rdzeniowym procesorem. W tej cenie można co innego lepszego kupić, ale niektórzy wolą mieć dobre logo :-P