Wpis z mikrobloga

@Python: Jeszcze nie będzie jakichś szczególnych ruchów w tym temacie, dopiero tuż przed wyborami zacznie się podbijanie słupka tym tematem. Nie ma co ukrywać, PO zachowuje się teraz jak lewizna i tyle, nie jestem zwolennikiem PiS ale jeśli zrobią porządek i jasno, konsekwentnie będą postępować w kwestii imigrantów - mają mój głos.
@wisniowySz: No właśnie też podobnie myślę.

Przy całym moim sceptycyzmie nawet drobnej niechęci kupili by mój głos... i tysięcy innych.

Cała ta akcja z imigrantami to troche przypadkowy as w ich rękawie. A nie kojarzę żadnych oficjalnych pochwał dla imigrantów ze strony polityków PIS.
@Python: Zależy jak do tego podejdą, Jarko i o. Rydzyk to jedna drużyna, jeśli ten drugi wypatrzy w tym jakiś interes, to Jarko wykona rozkaz. Chociaż to już bardziej fantazja i snucie teorii - pewne jest jedno, nasi rycerze z zakonu moheru nie zaakceptują islamu, co mnie szczególnie cieszy.
@Python: zastanawiam się tylko nad jedną rzeczą. Przecież my też byliśmy w potrzebie, chociażby podczas wojny dużo Polaków emigrowalo do Ameryki itd. Jestem też ciekawy co będzie dalej na Ukrainie. Przecież oni mogą też zacząć wyjeżdżać - czysto teoretycznie. I w większości wyjadą do nas. Czy wtedy będziesz popierał Niemcy, gdy nie będą nam chcieli pomoc? To czysta teoria. To tylko 10 tys ludzi. Oni tu nie chcą mieszkać. Nie odnajdą