Wpis z mikrobloga

@alma_: jeszcze nie ;p wiem wiem dawno o tym pisalem ;p ale juz niedlugo ;p
chce zrobic niespodzianke wiec nic nie bede jej mowic ;p
  • Odpowiedz
oczywiście powinien być pierscionek, z diamentem? czy starczy coś ładnego taniego?


@kopek: To już zależy od dziewczyny, zakładam że znasz jej gusta, jak nie do końca poradź się jej siostry albo bliskiej koleżanki ;) Jedni wyznają zasadę, że im droższy tym bardziej zależy, inni twierdzą że pierścionek to 1 wypłata, ja osobiście uważam że coś ładnego za góra 200 zł styknie :)
  • Odpowiedz
@kopek: Podpytaj Jej najlepszej przyjaciółki może? Pierścionek przede wszystkim ma być ładny, tradycyjnie chyba z diamentem, ale może podobają Jej się inne. Powinien pasować do jej dłoni, jeśli ma drobne to nie kupuj nie wiadomo jak dużego i na odwrót. Jeśli lubi być w centrum uwagi zrób to publicznie, jeśli jest raczej skromna to na osobności, w zaciszu domowym albo w miejscu dla was ważnym (pierwsza randka?) Szkoda, że nie
  • Odpowiedz
@kopek: Jak partnerka cię kocha, to zaręczyny będą dla niej wyjątkowe i cudowne w każdej sytuacji. Ja się w ogóle nie spodziewałam zaręczyn, dostałam pierścionek przewyższający moje przypuszczenia, iż kiedykolwiek taki dostanę (kosztował około 1500zł, ciągle mam wyrzuty sumienia, że mój facet tyle na mnie wydał). W moim przypadku było to w restauracji, byłam przeszczęśliwa, mimo że zawsze myślałam o czymś intymnym i skromnym. Wiesz, najważniejsze to kochać, wtedy wszystko
  • Odpowiedz
@kopek: Koniecznie. ;-) Koleżanka wyżej ma trochę racji, ale jednak jeśli masz możliwość zorganizowania oświadczyn z marzeń wybranki to fajnie to wykorzystać. ;-) Wiadomo, że jeśli zrobisz to w McDonaldzie to raczej nie będzie to najlepsze wyjście. ;p
  • Odpowiedz
@alma_: @kopek:
Mój niebieski to Niemiec, poznaliśmy się na studiach w Norymberdze. Teraz mieszkamy razem w innym mieście. Oświadczyny były przed Bożym Narodzeniem, które spędzaliśmy u jego rodziny. Może zacznę od tego, że planował to już długo długo i wszyscy w Polsce wiedzieli o tym i tylko czekali, aż to zrobi i tylko ja nic nie wiedziałam. W listopadzie napisał list do moich rodziców (po polsku od tłumacza),
  • Odpowiedz
@kopek: W Krakowie wszystkie miejsca są piękne, ja uwielbiam bulwary wiślane ze wszystkich stron, mam do nich ogromny sentyment. Pierścionek.. ja się nie spodziewałam diamentu, ale tak klasycznie teoretycznie powinno być, jeśli trzymać się tradycji. Ale jak napisała koleżanka wyżej, najważniejsze jest to czy znasz swojego paska, bez względu gdzie i kiedy będzie szczęśliwa że to się dzieje. Najważniejszy element to zaskoczenie, zapewniam Cię.
  • Odpowiedz
@kopek: Chyba nikt nie da Ci odpowiedniej odpowiedzi na to pytanie, bo nikt tutaj nie jest Twoją dziewczyną i nie wie, co jej się podoba i jaki ma gust czy upodobania :)
Mogę Ci napisać jak to powinno wyglądać z mojej perspektywy. Przede wszystkim absolutnie nie rozumiem par, które o tym rozmawiają, planują zaręczyny, razem wybierają pierścionek itp.. Według mnie to powinna być niespodzianka dla kobiety, totalne zaskoczenie i tak
  • Odpowiedz
@kopek: Jeśli się kochacie, dziewczyna będzie przeszczęśliwa, wystarczy tylko, żebyś ją zaskoczył, miał oryginalny (nie chodzi o to, by było drogo i z przepychem, ale by trafiło w gust Twojej partnerki) pomysł. Każda z nas jest inna, nie da się podać gotowej recepty na zaręczyny. Ja swoje wspominam z uśmiechem na ustach,mimo że odbyły się w moim pokoju. Najważniejszy jest element zaskoczenia, absolutnie nikt się tego nie spodziewał, mój narzeczony
  • Odpowiedz