Wpis z mikrobloga

Jednak wolę być samotny, niż żyć z taką #!$%@?ą co prywatne niuanse związku wywleka na mikro xD #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
Co widzę w gorących to jakiś niebieski, czy różowa #!$%@? na swojego partnera :D
Widzę że dużo osób nie dorosło do życia w związku, a jest bo bycie samotnym jest takie niemodne i żałosne w tych czasach, być z byle kim ale być.
#!$%@? na swojego partnera na forum publiczny, to porównywalne zdradą. W 90% nie pada nawet zdanie, "trudno mi bo go kocham" czasami większość naśmiewa się jakby z współlokatora, kolegi/koleżanki, znajomego opisu bardzo chłodno tą osobę ale jedno... próbuje ją jak najbardziej ośmieszyć i wyjść że on/ona jest the best, partner to skończony debil i nieudacznik. Jakbym się dowiedział że osoba której ufam, #!$%@? brudy publicznie to bym zakończył związek. Po co się wiązać z kimś kto nie buduje zaufania?

Pozdro 660, zarobiłem dziś dużo na sesji więc idę na mariacką #!$%@?ł hajsy z przypadkowymi kobietami za którymi będę feelował pod tagiem #przegrywensdajedens
  • 13
  • Odpowiedz
@Przegrywens: coz, mnie tez zwierzanie sie z prywatnych problemów albo zdobywanie atencji przez ich wywlekanie brzydzi i unikam tego, ale cóż, niektórzy potrzebują. czasem lubię poczytać, jak też inni żyją.
  • Odpowiedz
@Przegrywens: bo mikro to dla niektórych takie krzywe zwierciadło facebooka. Facebook jest od tego, żeby pokazać się z jak najlepszej strony, a mikro po to by być jak największym przegrywem. Dlatego na tym pierwszym znajdziesz same słit focie słit par i jakże wylewne wypowiedzi o wzajemnym uczuciu, a na drugim wyścig kto głupszego różowego ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz