Wpis z mikrobloga

Nie mogę pokonać Nicza Siewcy Zarazy, HALP ;_; Ciągle ciupie mi tymi sekretami, rozwala mi mionionki z prowokacją, co robić? Jakieś pomysły na talię? Z góry zaznaczam, że mam tylko jedną legendarkę, Maexxenę, jakoś tak. I tu kolejne pytanie - przerobić tego pająka na pył, czy ta karta może się przydać? #hearthstone
  • 11
@governess: stwórz szybką talię (np. z mechami), i nie walcz ze szkieletami tylko bij w portret nicza (zrób tak, by szkielety wypełniły planszę, to komputer nie będzie mógł wystawić groźniejszych stronników). jeden z sekretów to lodowa blokada, więc w turze, gdy możesz pokonać nicza zadaj mu tyle obrażeń, aby mu został 1, 2 pkt. życia, po czym uderz go, aby uaktywnił się sekret, to w następnej turze będziesz miała łatwiej go
@governess: nie bierz prowokacji, bo szkielety zazwyczaj olewają naszych stronników, tylko biją w twarz. szkielety są niegroźne więc też je olewaj, zabijaj ewentualnie tych groźniejszych stronników (mając na uwadze, że jeden z sekretów to duplikacja, czyli po śmierci nicz dostaje 2 kopie zabitego jego stronnika - nie działa na szkielety - wtedy, gdy masz do wyboru zabicie dwóch stronników, zabij najpierw tego słabszego)
@governess: wyszukaj w google talię "face hunter" jest to chyba najszybsza talia w tej grze, która w większości posiada podstawowe karty i w 6 turze powinno już być po ptakach.