Wpis z mikrobloga

Ciężka sprawa, nowa praca i ciągłe wyjazdy. Z tej okazji robie smutne #rozdajo. Oddam w dobre ręce kotke - Muza. Ma około 6 tygodni, przygarnęliśmy ją z moim różowym kiedy leżała pod moim samochodem. Do kotka w gratisie daje kuwetę, łopatkę do kuwety, trochę żwirku, smaczki dla kota, zabawki i karmę. Za 2 dni znów wyjeżdżam dalej, dlatego jeśli ktoś chce rozbrykanego, lecz poukładanego kociaka - piszcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dębica, podkarpackie. W prezencie kot na cycku ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#kot #zwierzaczki #oddamzadarmo #animalsi #pokazkota
źródło: comment_j4kvRbIZC1ScHV4Jkc5RDTvTGHRmYU51.jpg
  • 8
@Letoo: @Naciass: Nie mieszkam z Kobitą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem kawalerem, teraz już mieszkam sam. Kota przygarnąłem z dobrego serca, nie chęci posiadania go na X lat. Przede mną kolejne 2 tyg po za domem, ciągle muszę do kogoś dzwonić i prosić o karmienie kota/zmiane kuwety. Co wiąże się z tym że 2x dziennie dyma do mnie różowy albo ktoś z rodziny. To jest dla
@Naciass: Nie może, bo ma psa. Nie może też tam mieszkać na czas wyjazdów niebieskiego, bo ma utrudniony dojazd do pracy (autobusem), a często sama wyjeżdża w delegacje i na szkolenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Niby kot bezobsługowy, ale jednak trzeba taką rysicę karmić, zmieniać kuwetę, a też i za uchem pokiziać, kiedy ma chęć.

Także wszystkie podsunięte rozwiązania są niby dobre, ale już przez nas przemyślane.