Wpis z mikrobloga

@SGa2: jestem spokojny, ale #!$%@? głupoty. Najwięcej casuali w strzelanki #!$%@?, a Ty z jakąś ułomnością wyskakujesz. W takim rozrachunku większość posiadaczy konsol, musiałaby być ułomna, mimo, że uchodzi za zdrową...
@ufos: no proszę Cię jeżeli tworzysz gry nie jęczysz że Cię nie kochają, ani jeżeli masz kupe kasy na czymkolwiek. A siedzenie o 4 jeżeli w domu rodziców i płacz na portalu społecznościowym to coś innego
@ufos: pisząc że rodzina jest #!$%@? nie okazuje się jakiegoś dużego przywiązania do niej ani pisząc że się planuje wyjazd, myślę że jestem bliższy prawdy ale to wie tylko autor.

Mnie wyrzucono z domu gdy miałem 20lat (rok temu) za to że nie poszedłem na studia które chcieli ^^ jęczenie nie pomaga

Rodziną są dla ciebie ludzie ważni i ty jesteś ważny dla tych osób.
@mile5: Olej ten #!$%@? kraj. Powodziło mi się tutaj, czytaj w Polsce, dobrze. Odbierając prawko miałem porządnego merca ;- ). Miałem tutaj swój biznes, ale biurwy i cała reszta nie pozwoliły na konkretny rozwój. Olałem to, znalazłem swój raj w Kanadzie, potem zacząłem narzekać na Kanadę to postanowiłem odwiedzić Polskę. Jestem tutaj od trochę ponad miesiąca i na następnych parę lat mam dość po uszy. Odetnij się od tego jak najbardziej