Wpis z mikrobloga

#oswiadzenie Szukam do rozmowy ludzi nastawionych pozytywnie do innych ludzi i świata. Ludzi, którzy są dynamiczni i pełni energii. Ludzi, którzy się nie dołują z byłe powodu i nie poddają, gdy coś im nie wychodzi. Ludzi, którzy potrafią być inspiracją dla innych i zawsze patrzą pozytywnie na świat i nie narzekają, że muszą się obudzić, wyjść z łóżka i jakoś przejść przez ten dzień. Są tu tacy? Jestem zmęczona na wykopie narzekaczami, którzy nie potrafią wyjść ze swojej ciemnej piwnicy i zobaczyć, że tylko od nich zależy czy świat będzie kolorowy. Nikt wam nie przyniesie szczęścia na tacy!!! O szczęście, lepszy byt trzeba samemu zawalczyć. Polecam dużo się uśmiechać do siebie.
  • 20
@LewackiKrul: nie chce nic mówić, ale nie interesuje mnie szukanie faceta. Jako szczęśliwa mężatka z 25 letnim stażem i piątka szczęśliwych, odchowanych dzieci, które już wybył w świat zajmować się swoją kariera, nie dziękuję :D. Tak są rodziny wielodzietne, gdzie ludzie nie żyją na socjalu. Nie, nie wyglądam jak inkubator do dzieci i nie jestem wielką krową, która całymi dniami żre.