Wpis z mikrobloga

@MoralneSalto: istnieje szansa, że internista pomoże, jeżeli jest to sprawa jakiejś zgagi, refluksu itp. ale gastrolog może być konieczny. ułatw zadanie lekarzowi i spisz sobie po jakich konkretnie pokarmach boli cię brzuch, czy jest jakiś odstęp czasowy, w którym miejscu cię boli, jak szybko ból ustępuje, czy płyny też wpływają na ból.
@MoralneSalto: Do żadnego. Glutenu się #!$%@? to i brzuch boli. Tak mi przynajmniej mądrzy ludzie mówili. Ale co ja tam wiem? Nic nie wiem. Może masz jakąś reakcję alergiczną? Zdrowia życzę! Dobrej flory jelitowej i dobrego męża.
@MoralneSalto: jest jakiś algorytm do diagnozy zespolu jelita drażliwego, objawy takie jak biegunka muszą się powtarzać cyklicznie przez kilka miesięcy, szczegółów nie pamiętam bo w sumie występuje kilka postaci tej choroby. Tak jak ktoś mówil, gluten może być przyczyną, a raczej jego nietolerancja, ogranicz gluten na 3 tygodnie i obserwuj.
@MoralneSalto: Weź nie słuchaj idioty w internecie, który Ci w dobie zarabiania na epidemii "glutenowej" radzi odstawić gluten. Nie można pewnie tego wykluczyć, ale myślę, że w Twojej sytuacji możesz sobie tylko zaszkodzić. Zwłaszcza biorąc pod uwagę w jakich potrawach jest gluten.
Idź do lekarza. Gastroskopii się nie bój, czasem trzeba.

A jeśli jesteś naprawdę różowym, to zrób może test ciążowy przed wszystkim, tak na wszelki wypadek (