Wpis z mikrobloga

aż tak manipulują?


@bill-adamsonn: dokładnie! Babka spoko na konferencjach spoko opowiada o BTC a tak naprawdę masakra z nimi. Diabeł wcielony. Jak wprowadzą do btc swoje algorytmy to mamy pozamiatane trzeba będzie szukać innych kryptowalut do handlu. Oni mają algorytmy, dzięki którym manipulują giełdami światowymi co dopiero taki btc, zabawka dla nich.
@bill-adamsonn: apropos to co jest w tym materiale to ich dzieło. Oni czują się bogami, myślą, że mogą narzucać cenę pompując giełdy fałszywą kasą ale niestety przejechali się bo jak historia świata uczy wolny rynek zawsze wygrywa i znajdzie prawdziwą wartość rządowych akcji, która jest zerowa.
Teraz jak widać powoli wskakują do pociągu z napisem "blockchain", mam obawy, że oni ten pociąg też wykoleją.
Wolny rynek jest lekiem na całe zło ale niestety elity, banksterzy, politycy czują się tak jak napisałem wcześniej bogami i próbują manipulować co tylko pogarsza sytuację przesuwając katastrofę w czasie.
Wiemy bardzo dobrze, że to nie działa na podstawie Japonii (zastój i zero rozwoju od 25 lat). Niestety nasi bogowie nie poddadzą się tak łatwo prędzej wywołają wojnę światową i zrzucą winę na wojnę ale nie przyznają się do błędu.
Naprawdę straszne ponieważ wygląda na to, że nasi bogowie znowu gotowi są poświęcić nas na ołtarzu tak jak już to zrobili 11 września 2001. Mówię Wam, że nie wygląda to dobrze. Nawet nie wiecie jak ja tym razem chciałbym się mylić!