Wpis z mikrobloga

@barrav: problem w jakim sensie? Latałem na p3d, x-plane i fsx. W sumie problemów nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P3d szybko odstawiłem, jakiś taki upośledzony brat fsx'a. X-plane fajnei zoptymalizowany, a FSX najlepszy z tych 3, ale się wiesza #!$%@? i strasznie #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@barrav: ogólnie fajny jest, ale oparty na silniku fsx, wiec zamula w sumie tak samo i też się wiesza. Co mi się nie podoba, to to, że nie wszystkie addony z fsx da się tam przenieść. Tego samego brakuje mi właśnie w x-plane. Przecież latanie bez REX'a to żadna frajda. Nie żebym hejtował któryś z symulatorów, bo każdy jest udany, ale każdy też ma swoje plusy i minusy. Najbardziej lubię fspassengerX,
@yeloneck: tak jak piszesz to było w Prepar3d 1.4, aktualnie p3d różni się diametralnie od fsx.
Nie wiesza. Tak jak w fsx liczył się tylko CPU to tak w p3d gpu odgrywa tak samo ważną rolę jak cpu.
Do p3d jest masa dodatków, a te którą są znim niekompatybilne są zazwyczaj przestarzałe i niewspierane.
Poza tym FSX jest już starą platformą bez wsparcia od M$.
@barrav: drugi problem jaki miałem z p3d (niechlubnie) to jakieś problemy przy instalacji dodatków z zatoki. Niestety nie stać mnie na wywalenie 1000zł na samego orbx'a, a z p3d instalacji była trochę trudniejsza niż fsx, chociaż teraz może jest inaczej?