Wpis z mikrobloga

My konsolarze możemy rozwalić się wygodnie na kanapie przed xx calowym TV, a Wy pececiarze musicie się męczyć na tych waszych fotelikach zgarbieni przed maclutkim monitorkiem.

otóż k---a nie milordzie ( ͡ ͜ʖ ͡)

#simracing #assettocorsa #chwalesie #pokazpokoj #komputery #pcmasterrace #konsole #ps4
TheSznikers - > My konsolarze możemy rozwalić się wygodnie na kanapie przed xx calowy...

źródło: comment_zmoEHh9pEtallu4r9KmoUIj0ABjLu6o8.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheSznikers: przedłużacz USB, dodatkowa listwa do prądu, telewizor na krześle - serio, komfort taki, że mnie skręci z zazdrości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ckbucu: prawda taka, że do większości ścigałek pad jest OK, w przeciwieństwie do klawiatury która nie nadaje się nawet do GTA. Wyboru i cen kierownic posiadacze PS4 mogą rzeczywiście zazdrościć.
  • Odpowiedz
@rtone: Jaka dodatkowa listwa? :D przedłużacz jest niekomfortowy? a co w domu masz wszystko bezpośrednio do gniad podłączone? xD TV na krześle bo idealnie mi odpowiada jego wysokość. Właśnie chyba Cię skręca bo za wszelką cenę chcesz zaorać mój setup stwierdzeniem że na konsoli to czy tamto da sie zrobić lepiej.
  • Odpowiedz
@rtone: Zależy co rozumiesz poprzez ścigałkę. Jak się bawisz w simracing, gdzie na konsoli nie ma póki co w pełni gry tego typu (ma wyjść assetto corsa), to kierownica jest raczej niezbędna.
Co do ustawienia kompa, to napisałem już - nie ma żadnej różnicy w tym, czy ustawisz sobie kolo TV konsolę czy PC. I konsola i PC (patrząc na minimum) wymaga dokładnie takiego samego zestawu kabli (zasilanie, HDMI->TV).
  • Odpowiedz
@TheSznikers: stary miłego grania, ja w tym tygodniu jeszcze nie miałem czasu odpalić konsoli :-) gdybym uważał się za hardcorowego gracza to miałbym mocny PC więc luuuz

@ckbucu: raczej proste, do simracing to by się ogólnie przydały 3 monitory więc wybór jest oczywisty.
  • Odpowiedz
@stevemaster: Ja nikogo nie przekonuje do stawiania TV na krześle. Postawiłem bo najbardziej mi na obecną chwilę pasowała wysokość. Jeśli tego nie zrozumiałeś to chyba sam siebie musisz zapytać skąd się biorą tacy głupcy.
  • Odpowiedz
@TheSznikers: ogolnie masz rozwiazanie nieoptymalne ;) ja zrobilem tak, ze przy biurku mam klawiature i monitory 3 kable i to sobei wisi i czeka. 80% czasu kompa mam podpietego pod tv jako media center i do grania na padzie etc.

Kiedy pracuje albo gram w jakiegos multi fps to chwytam za dwa uchywty i przenosze go pod biurko. Wpinam 3 kable i juz ;)

zeby to nie wygladalo zle i
  • Odpowiedz