Wpis z mikrobloga

Chcę poznać argumenty obu stron lewicy i prawicy, by skumać o co chodzi w tej wykopowej kłótni. Postanowiłem że będę prowadził "dziennik". Raz na jakiś czas napiszę co udało mi się ustalić i dowiedzieć. Jak na chwilę obecną jestem tu od niedawna, ale już udało mi się poznać dwóch użytkowników. @Aster1981 który nie odróżnia faktu od opinii. Mimo to go pozdrawiam, bo okazał się na tyle uprzejmy że chciał mi wyjaśnić podziały polityczne na wykopie, tylko po prostu nie potrafił dobrze operować językiem polskim. Poznałem też @kolluk, ten typ należy chyba do osób agresywnych politycznie. Nie zależy mu na rozmowie, ale na przekrzykiwaniu. Musiałem się szybko ewakuować, także trafił on na moją #czarnolisto. Mam nadzieję że uda mi się tu poznać zarówno lewaków jak i prawaków którzy normalnie potrafią podyskutować z powiedzmy jakąś tolerancją dla obu stron, może nie pełną, ale w jakimś stopniu. #neuropa #4konserwy #polityka #lewackalogika #prawackalogika #lewactwo #prawactwo
  • 6
  • Odpowiedz
@Liberman: Jeżeli chcesz mi jakąś polecić to zajrzę. Generalnie nie mam dużo czasu i bardziej zależy mi na poznaniu wykopkowego spojrzenia na dylematy polityczne.
  • Odpowiedz
@SirSajko: To trochę humorystycznie, ale niestety pasuję do wielu przypadków:
"Mówiąc krótko, myśleć potrafi niewielu, ale opinie chcą mieć wszyscy, cóż więc innego im pozostaje, jak zamiast samemu je sobie urabiać, gotowe przyjmować od innych?" Schopenhauer
"Ale tak jak się rzeczy mają, jest to sprawa główna, wrodzona zaś próżność, tak szczególnie drażliwa na punkcie zdolności umysłowych, nie chce dopuścić do tego, aby nasze pierwotne twierdzenie okazało się fałszywe, a twierdzenie przeciwnika
  • Odpowiedz