Wpis z mikrobloga

Pani Alicja miałaby dzisiaj 89 lat zmarła.
Była matką Jurka i Roberta, a także przez kilkadziesiąt lat przyjaźniła się ze Śp.Jadwigą Kaczyńską.
Chłopcy też się znali całe lata. Jurek lubił Jarka Kaczyńskiego dodawała podczas ostatniej z nią rozmowy.
(kobieta zalewa się łzami)Nie myślałam że przez tyle lat będę musiała uśmiechać się do Jadzi i kłamać jej w oczy.
Rozsiadam się w fotelu i słucham tej staruszki.
Wycierając chusteczką oczy dodaje "przecież on jest pederastą i mojego Jureczka na to przerobił....widziałam"-dodaje.
Moje dzieci bardzo się poróżniły Robert zaczął pić i krzyczeć mu tu pod blokiem ty pedale, wielokrotnie dochodziło do awantur z tego tytułu przy Doryckiej 4 m.59.
Pani Alicja zmarła, Jurek nie jest już kierowcą Jarosława Kaczyńskiego, a Robert przepił mieszkanie przy Doryckiej i jest bezdomny.
Jurek odmówił publikacji swojego zdjęcia z Kaczyńskim, a tylko pełne zdjęcie i ekspertyza, że jest prawdzie (mam negatyw) miałaby sens w tej sprawie.
Facebook skasowałby konto za publikację nagiego zdjęcia powiem tylko tyle, że przedstawia ono trzech panów w tym J Kaczyńskiego na tle jeziora trzymających się wzajemnie za sprzęty.
Są do tego rozbawieni.
#pasta #pis #pdk #stonoga
  • 3