Wpis z mikrobloga

Jak waszym zdaniem zapowiada się sezon jesienny?

Jak dla mnie - tak strasznie to jeszcze nie grali.
Sezon jak zwykle posiada okropnie dużo random ecchi harem shitu, ale fujoshitu to tyle chyba jeszcze nigdy nie było.
Dodatkowo dochodzi jeszcze sporo kodomo.
Nie ma ani jednej serii po której bym czegoś oczekiwał.

#tldr: pickuje na jesień mniej serii niż oglądam latem (po dropach).

+ Comet Luficer - jest do tego preview, ale nic nie wyjaśnia. Mało co wiadomo, a i tak wygląda lepiej niż inne. #original
+ Concrete Revolutio: Choujin Gensou - Koleś co napisał scenariusz robił też 12 Kingdoms i FMA. Wygląda oryginanie. Studio Bones - przynajmniej nie bedzie wyglądać jak Dragon Ball. Jest i preview #original
- Gakuen Toshi Asterisk - ej, jakim cudem nikt od Raildeksu ich nie pozwał? #random #ecchi #harem #basedonln
+ Heavy object - słyszałem, że LN nawet czytalna, chociaż niektóre motywy z opisu są dziwne. preview #basedonln Trochę strach, jak zwykle, że J.C Staff #!$%@?.
- Kamisama Minarai: Himitsu no Cocotama - takie Shugo Chara? #kodomo?
- Kidou Senshi Gundam: Tekketsu no Orphans - trochę #!$%@? mam na gundamy, więc idę dalej
- Komori-san wa Kotowarenai! - #kodomo? Opis wygląda strasznie.
+ Lance N' Masques - #basedonln, nie ma preview. Okładka wygląda ciekawie. W sumie tyle wiem.
+ One Punch Man - preview chyba mówi wszystko. Prawdopodobnie najbardziej hypowana rzecz w sezonie.
- Onsen Yousei Hakone-chan - wygląda słabo, ale może się okazać fajne, zobaczę jakie są opinie po pierwszych odcinkach.
+ Ore ga Ojousama Gakkou ni "Shomin Sample" Toshite GetsSareta Ken - przyznam się - nawet nie przeczytałem tytułu. Kreska jak w krolikach trochę mnie intryguje, ale mocno zaciąga #ecchi i #harem.
+ Rakudai Kishi no Cavalry - #ecchi #harem? #basedonln Pickuje, bo kreska nawet spoko i tylko, żeby sprawdzić czy nie będzie po prostu kupą.
+ Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru - #basedonln "Mystery", jestem ciekawy czy powtarza Tasogare lub Hyoukę. Ten sam chara design który jest w Hakomari mnie przyciągnął.
+ Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider - "Mystery" - znaczy to także to, że gówno wiemy o tej serii. #basedonln
- Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai - Kolejna reedycja tego samego #harem #ecchi gówna w szkole dla specjanych ludzi.
- Valkyrie Drive: Mermaid - #ecchi i nic nie wiadomo, patrząc na okładkę nawet nie chce mi się czytać opisu.
+ Young Black Jack - trochę #sequel (#prequel?), ale dobra. Moje pierwsze poważne podejście do Tezuki, a Black Jack jest jedną z niewielu jego 9000 produkcji która mnie interesuje.

Sequel, nie pickuje:
- Aikatsu - jakoś nie widzialem pierwszych 3
- Garo - podobno da się obejrzeć
- Haikyuu - dyskusyjnie fujoshit. Podobno ludzie to lubią. #ymmw
- Hidan no Aria - #prosba
- Hokuto no ken - #prosba
- Kindaichi Shounen no Jikenbo Returns - #kodomo?
- Owarimonogatari - Monogatari series. Nie pickuje, bo utknąłęm na poprzednim.
- Shingeki! Kyojin Chuugakkou - czyli jak wydoić krowę. Petiteva? nie dziękuję.
- Shinmai Maou no Testament
- Soukyuu no Fafner
- World Trigger
- Yuru Yuri - nie widziałem drugiego :/

Sequele-średniaki:
+ Noragami
+ Owari no Seraph - trochę oglądam bo Wit Studio.
Sequele po których coś oczekuję
+ GochiUsa - nawet fajne jak na 4 panelówkę.
+ Utawarerumono - ciekawi mnie czy to jest dojenie poprzedniej wersji czy faktycznie coś ciekawego wymyślą.

#fujoshit:
- Dance with Devils
- Diabolik Lovers - #sequel
- K - #sequel
- High School Star Musical

#anime
Uriziel - Jak waszym zdaniem zapowiada się sezon jesienny?

Jak dla mnie - tak stra...

źródło: comment_ftghwvaHhyKl0dqwuOeS9wWw3DLlcZ5o.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Uriziel:
Z mojej strony hype na:
- Owarimonogatari, bo Monogatari to jedna z moich ulubionych serii
- One Punch Man, bo manga jest znakomita i Madhouse
poza tym przynajmniej sprawdzę, ale się nie napalam:
- Concrete revolutio - bo Bones z ich sprawdzonym scenariuszem, zobaczymy co tym
  • Odpowiedz
@Uriziel: Obecny sezon ma sporo mocnych średniaków, nic wybitnego. Wiosna poza Gintamą (która cały czas leci, więc od biedy można ją liczyć do każdego sezonu) i nieskończonym do tej pory Kekkai Sensen nie miała nic powyżej przeciętnej, co najwyżej kilka średniaków. Zima poza Death Parade, Tsukimonogatari i Parasyte (spad z jesieni) była crapem. A na jesień mam 2 hity, 3 zapowiadające się na poziomie wysokich stanów sezonu letniego i kilka
  • Odpowiedz
@faustinek:
Zima: Junketsu no Maria, Death Parade, Saenai, Rolling Girls, Yuri Kuma, DRR, KanColle (#ymmw).
Wiosna: Baby Steps, Fate, Kiniro, Euphonium, Nagato, Seraph (#ymmw), Punch Line, Sidonia, Oregairu.
Lato: Shirayuki, Charlottle, DRR, Iliya, Gakkou Gurashi, Gatchaman, Gate, Overlord, Rokka no Yuusha
Nie licząc spadochroniarzy.
  • Odpowiedz
@Uriziel:
Zima:
Junketsu no Maria - przeciętniak,
Death Parade - dobre,
Saenai - nie oglądałem, widzę, że harem może kiedyś sprawdzę,
Rolling Girls - tak nieciekawe, że po 3 odcinkach nie byłem w stanie
  • Odpowiedz
@Uriziel: Wcześniej czepiałeś się, że uważam 5/40 za dobry sezon a teraz mówisz, że moje zdanie nie ma znaczenia. A takie pisanie jak o KanColle, że dobrze przyjęte w wąskim gronie fanów to można uskuteczniać o każdym tytule.
  • Odpowiedz
- Komori-san wa Kotowarenai! - #kodomo? Opis wygląda strasznie.

@Uriziel: Nie rozumiem tego co napisałeś.
Oprócz tego: Rakudai nie jest haremem, Garo nie jest sequelem - zupełnie inne postaci, świat, epoka, itd. każda seria to oddzielna historia, czyli jak Gundam, spin off SnK też nie jest.
  • Odpowiedz