Wpis z mikrobloga

TEŻ MACIE WRAŻENIE ŻE KIEROWCY HOND SĄ NIEPEŁNOSPRAWNI UMYSŁOWO ? . KUPI SOBIE JEDEN Z DRUGIM TAKIEGO CIVICA JEDENCZTERY WIADOMO ŻE TO LEDWO JEŹDZI, ALE OCZYWISCIĘ MUSI SOBIE DOCZEPIĆ JAKIEŚ KUBŁY DO TŁUMIKA ZE ŚREDNICĄ WIĘKSZĄ OD ODPŁYWU Z KIBLA, WYDECH OCZYWIŚCIE GŁOŚNIEJSZY OD FIATA 125P BEZ TŁUMIKA. DZIWIE SIĘ JAK TO GUWNO PRZEGLĄD DOSTAJE. SILNIK JUŻ TOTALNIE ZAJECHANY NAWET OLEJU SIĘ NIE OPŁACA WYMIENIAĆ BO TYLE BIERZE. O RDZY TO NAWET NIE BĘDĘ WSPOMINAŁ. NO I OCZYWIŚCIE NIE BYŁO BY HONDIARZA GDYBY NIE MIAŁ CAŁEGO AUTA #!$%@? #!$%@? NAKLEJKAMI Z FLAGAMI JAPONII, JAKIŚ NAPISÓW TYPU "4 DOORS FOR MORE WHORES", "JDM STYLE" (Z KIEROWNICĄ PO LEWEJ STRONIE XD), OCZYWIŚCIE NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ "POKAŻ CYCKI DAM CI CIASTKO" I "ZA HAJS MATKI BALUJ" XDDD #motoryzacja #takaprawda #heheszki #honda #bekazpodludzi
Stalingrad - TEŻ MACIE WRAŻENIE ŻE KIEROWCY HOND SĄ NIEPEŁNOSPRAWNI UMYSŁOWO ? . KUPI...

źródło: comment_6XG5PUVwrAAj23WyhK3TBdc2AzZ1Brc1.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Stalingrad: Dupa boli nie?Tak jeżdżę Hondą, taką jak wyjechała z fabryki.Nie generalizuj stary co?Mniej awaryjnego auta ciężko znależć.W mojej mocy nie brakuje, choć i tak rzadko pałuję.
  • Odpowiedz
@Stalingrad: TAK TEZ MAMY WRAZENIE ZE KIEROWCY HOND SĄ NIEPEŁNOSPRAWNI UMYSŁOWO ? . KUPI SOBIE JEDEN Z DRUGIM TAKIEGO CIVICA JEDENCZTERY WIADOMO ŻE TO LEDWO JEŹDZI, ALE OCZYWISCIĘ MUSI SOBIE DOCZEPIĆ JAKIEŚ KUBŁY DO TŁUMIKA ZE ŚREDNICĄ WIĘKSZĄ OD ODPŁYWU Z KIBLA, WYDECH OCZYWIŚCIE GŁOŚNIEJSZY OD FIATA 125P BEZ TŁUMIKA. DZIWIE SIĘ JAK TO GUWNO PRZEGLĄD DOSTAJE. SILNIK JUŻ TOTALNIE ZAJECHANY NAWET OLEJU SIĘ NIE OPŁACA WYMIENIAĆ BO TYLE BIERZE. O
  • Odpowiedz
NAWET OLEJU SIĘ NIE OPŁACA WYMIENIAĆ BO TYLE BIERZE


@Stalingrad: Honda musi dymić

a tak powaznie to vtec jest najbardziej zaawansowanym kawałkiem metalu z jakim może mieć styczność przeciętny kierowca.
  • Odpowiedz
@Stalingrad: Teraz to już #!$%@?, Syfik piątej generacji (czyli ten najbardziej poważany przez wiejskich tunerów) od lat jest już modelem w zaniku - na otomoto praktyczne nie istnieją, a na olx też już ich zbyt wiele nie ma (10 stron na całą Polskę, z czego oczywiście 90% w stanie agonalnym - co to jest w sumie). Wszystko pozarzynane przez stałych bywalców remizy, porozbijane na słupach albo pordzewiałe na złomach. A nie
  • Odpowiedz
@prezes1270: no na pewno 20-letni vtec jest bardziej zaawansowany niż TSI, ecoboost, citroenowskie THP czy inne współczesne wynalazki. zejdź na ziemię, człowieku.
  • Odpowiedz
@frode: a widzisz, tutaj chodzi o czystą mechanikę(nie mam i nigdy nie miałem hondy, nie jestem fanem marki -uprzedzam pytania). Tylko ciekawe ile przebiegu wytrzymają te nowoczesne wynalazki(1.2 i prawie 200km), zobaczymy za parę lat.
  • Odpowiedz
@prezes1270: gdyby to było znaczące, do dzisiaj jeździlibyśmy na gaźnikach. pewne rzeczy jednak łatwiej zrobić przy użyciu i pod nadzorem elektroniki i nie ma sensu dorabiać ideologii.
  • Odpowiedz
@Stalingrad:
Ale mnie denerwuje takie #!$%@?.... ##!$%@?
Równie dobrze mogę wkleić tutaj takie oto zdjęcie: http://images26.fotosik.pl/202/a241207ffd15cd85.jpg
i napisać jacy to kierowcy vw są NIEPEŁNOSPRAWNI UMYSŁO, milion naklejek #dizelmusidymic,obowiązkowo lampy lexus style no i jakiś kozacki połamany szpojler też musi być.

W każdej grupie samochodów czy to japońce czy vag czy jeszcze coś innego można spotkać takie przypadki i #!$%@? mnie jeśli ktoś pisze takie rzeczy bo można zrobić zarówno dobrą
Kusi - @Stalingrad: 
Ale mnie denerwuje takie #!$%@?.... ##!$%@?
Równie dobrze mogę...

źródło: comment_1FiYP8naSSIV8obN4STan7uoWJw45Tq7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz