Wpis z mikrobloga

Mirki poszukuje autka w przedziale cenowym 10 - 12k cbl.
Chciałbym tylko żeby mial chociaż te 100KM coby sie dało cos wyprzedzic na trasie.
Jakies pomysły? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

inb4. alfa romeo.

#samochody
  • 9
@derick: byś sprecyzował trochę bardziej czego potrzebujesz. Samochodów w cenie 10-12k PLN jest na rynku setki tysięcy. Jak mamy Ci coś na poważnie doradzić, jak nic poza kryterium 100 KM nie podałeś?
Ja Ci mogę, na podstawie takiej ilości kryteriów, w tej cenie zaproponować zakup citroen saxo vts, 150 koni, przygotowany do rajdów ;)

Jak już zadajecie te pytania, to sprecyzujcie chociaż ile km rocznie robicie, do czego wam to auto
@MichasQGP: raczej codziennie bym nim nie jeździł. Ewentualnie jakieś zakupy raz w tygodniu. ogólnie na weekend gdzieś wyskoczyć i czasem zrobić trasę Kraków-Szczecin
@Colos: zależy też od twojego budżetu na auto i jakie są twoje oczekiwania. No i ile rocznie byś robił przebiegu. Poniżej 20k KM chyba bym został przy benzynie. Aczkolwiek fakt że będziesz robić dość często długie trasy daje zasadność ekonomiczną kupienia diesla. Powiedz za ile szukasz auta to może coś podpowiem
@MichasQGP: do 15-20 tys. Raczej po mieście i tak zazwyczaj bym jeździł komunikacja albo rowerem. Chyba jednak byłbym za dieslem, w temacie jestem kompletnie zielony.
@Colos: a jak duże auto jest Ci potrzebne? W tej cenie (choć musiałbym sobie odświeżyć temat) dostałbyś dobrze wyposażone małe auta z dieslem. Sprzedawałem swojego seata ibize rocznik 2007 1.9 tdi za chyba 24k plnów w zeszłym roku - myślę że w tym roku byłyby już w zasięgu cenowym 15-20. Dobre, małe auto do jeżdżenia w trasy i po mieście. Z silnikiem 1.9tdi 100 lub 130 konnym w dieslu bardzo dynamiczne,