Wpis z mikrobloga

@duszek360: Popatrz na to z innej strony. W poniedziałek kończysz o 17:25, a w środę masz okienko przed matmą, więc będziesz mieć czas, żeby zrobić to co było zadane/odpisać od kolegów. Ogólnie rzecz biorąc nie jest tak źle.
  • Odpowiedz
@berserka:

dżizas. to ja na studiach miałam lepszy plan.


To na studiach ma się #!$%@? plan? Przecież studia >>>>>> liceum pod względem wolnego czasu i ilości zajęć.
  • Odpowiedz
@VVelur: No oczywiście, że można mieć #!$%@? plan i często tak jest. W szkole raczej wszystkie lekcje masz pod rząd, a na studiach nie raz się zdarzy że najpierw masz ćwiczenia na 10, a później np. dopiero na 16.
  • Odpowiedz
@some_ONE: Jak się mieszka w Warszawie i ma się godzinę do domu to pewnie jest to uciążliwe. Ja mieszkam w Lublinie, do domu ze studbazy mam 15 minut piechotą, jak ktoś mieszka w akademiku to ma 5 minut. Zresztą plan u nas układa się samemu także no problem.
  • Odpowiedz
@duszek360: w podstawowkach sie teraz rzeznia zrobila z planami w klasach 1-3. W tym roku wszystkie 6 latki obowiazkowo do szkol. 2 klasa mojej mamy 3 razy konczy o 16:20. A za kilka lat oblozenie sie zmniejszy i... Zwolnienia wsrod nauczycieli nauczania poczatkowego?
  • Odpowiedz