Wpis z mikrobloga

Elo,
gram sobie w #plemiona i siedzę akurat w #pracbaza na nocnej zmianie.
Wczesna faza gry(ok 500 pkt dopiero mam) - nastawienie full agresywne - dookoła staram się zjechać jak najwięcej graczy i mam już jakieś 7 faremek z kopalniami na 11-14 podczas gdy sam mam na 3(typowy farmer, głównie LK i toporki do likwidacji ruchu oporu)
Wpadłem na genialny pomysł, że jutro rano zasadzę się na gościa obok(ok 900 pkt) i zaraz po bonusie nocnym by mój atak wjechał(po 9)

Społecznośc plemion to głównie uczniowie więc mam nadzieję, że należy właśnie do tej grupy i jutro pójdzie na rozpoczęcie roku i podczas uroczystości może uda mi się dojechać jego wojsko XD

#masterofevil
  • 14
  • Odpowiedz
@Nasu: ależ oczywiście, że najpierw skanuję. Tylko to już nie te czasy że można było 2 zwiadowcami przeskanować kogoś,.,. teraz conajmniej 5 a ja wolę wysłać z 50. No ale nie przewiduję LK wysyłać w pierwszym ataku(bo jakby chłopów zdążył powołać to miałbym pozamiatane ;]
  • Odpowiedz
@Nasu: Kurde... nocy nie starczy na opisanie zmian. Dla mnie to nie był taki duży skok bo grałem jeszcze w międzyczasie na 14, 36 i jakimiś pomiędzy. Teraz można powołać chłopów w zagrodzie(po 20 na każdy poziom zagrody) do max 15 poziomu. czyli można mieć max 300 chłopów(1 chłop=1 pika) za free w ciągu sekundy do obrony
No może nie za free bo przez 6 godzin kopalnie produkują tylko 50% surków
  • Odpowiedz
@gumis112211: Praktycznie bez 500-600 toporów nie ma co wpadać w takim razie. Ja pamiętam tylko ustawianie po kilkaset ataków i siedzenie przez całą noc, żeby wszystko weszło maksymalnie 1s po bonusie nocnym (rekordowo wszystkie ataki weszły w 1s o 9:00:01 :P
  • Odpowiedz
@Nasu: ehh... ja nie znam takich manewrów(w sensie żeby całą noc siedzieć).
Max udało mi się dotrzeć do top 40 bodajże na świecie, top 1 na K
Przy 88 wioskach i odpuściłem jak musiałem wstać przed szkołą ok 4-4:30 (czyli ponad godzina wczesniej niż normalnie) żeby ogarnąć konto bez KP
  • Odpowiedz
@gumis112211: Najlepiej jak graliśmy, budzimy się rano, a tam idzie na nas 25000 ataków xD Połowa i tak fejki po 1 pike i 1 katapultę, co by się czas zgadzał, ale śmiesznie było. Stare triki to:
-Cofanie obrony pomiędzy atakiem a szlachtą przeciwnika
-Niszczenie katapultami placu, żeby koleś nie mógł zrobić tego co wyżej
-Zbijanie kolesiowi poparcia w 30-40 wioskach na raz do 20-30%, żeby nie stracić do niego mocy wojsk
  • Odpowiedz
@Nasu: Większośc znam, tylko wymiękam przeważnie przy 10 wsiach i mi się dalej nie chce już... To nie to co kiedyś że miałem zacięcie przez pół roku i grałem w plemiona. Teraz miesiąc - dwa i gra mi się nudzi. Przestaję na rok-trzy i potem znowu trochę pogram
  • Odpowiedz