Wpis z mikrobloga

chcę zamontować moskitierę u siebie w oknie, ale nie wiem, jak się za to zabrać. jaką wybrać? jak się montuje? zależy mi, by się dobrze trzymała, ale żeby montaż nie był super skomplikowany. ktoś coś poleci i wymieni się doświadczeniem?

#pytanie #moskitiera #owady #okna
  • 18
  • Odpowiedz
@SScherzo: montowalem tydzien do dwa tygodnie temu. Kupilem w leory merlin moskitiere za 18 zl zestaw.

1. Czyscisz okno od zewnatrz.
2. Naklejasz rzepy
3. Czekasz 2 godziny i w miedzyczasie docinasz siateczke do wymiarow okna (moze byc wiecej 2-3cm)
4. Zaczepiasz moskitiere na rzep lekko naciagajac zeby nie bylo zagiec. (Jak kupisz czarna to jej nie widac od wewnatrz) najgorszy jest ostatni kawalek jak mieszkasz wyzej niz na parterze i
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: no moje są inne ale sposób mocowania ten sam więc nie wiem czy to ja mam #!$%@? okna czy jedna różnica tkwi że moskitiera ciulowa w co wątpię, ja czyściłem rozpuszczalnikiem chyba
  • Odpowiedz
@ixyz: zależy też jak bardzo siatkę się naciągnie, ale z reguły kiepski klej. Ogólnie kiedyś montowałem w jednym oknie i drugą zimę wytrzymało, także polecam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eXorcist: no wiadomo ze naciągnięta musi byc dobrze zeby nie zwisała juz sie zastanawiałem by te rzepy jakimś lepszym klejem popodklejac tylko szkoda mi framugi okien
  • Odpowiedz